Podnosimy poprzeczkę

Rozwijamy Się

Dowiedz się więcej

Profesjonalizm i doświadczenie

Fototapety.pl to zespół profesjonalistów, który od lat działa w branży wystroju wnętrz. Codziennie tworzymy dla naszych klientów niebanalne produkty, które w niesamowity sposób odmieniają wnętrza. Naszym celem jest dostarczanie naszym odbiorcom wysokiej jakości dekoracji, w których projektowanie wkładamy 100% naszego doświadczenia i kreatywności. Każde nowe niestandardowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem! Staramy się, aby dzięki dostarczanym produktom przestrzenie naszych klientów wyglądały nowocześnie i stylowo.

 

Wyjątkowe dekoracje

Fototapety.pl to kolekcja tapet na ścianę w designerskie wzory, dzięki którym można w efektowny sposób przeprowadzić metamorfozę przestrzeni, zaaranżowanych w każdym stylu. To tysiące ciekawych i oryginalnych wzorów, które nadadzą wnętrzu niebanalnego wyglądu oraz wprowadzą do niego niezwykłą atmosferę. To doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń prywatnych, jak i publicznych. Tapety i fototapety drukujemy przy użyciu najnowocześniejszej technologii, dzięki której używane przez nas materiały cechują się wysoką jakością i wytrzymałością. Druk cyfrowy perfekcyjnie odwzorowuje, każde szczegóły wzorów oraz ich żywą kolorystykę.

 

Drukujemy ekologicznie -
dbamy o Ciebie i środowisko

Stawiamy na ekologię i Twoje zdrowie! Do produkcji naszych tapet i fototapet używamy wyłącznie sprawdzonej, certyfikowanej technologii. Wydruk jest bezwonny i nie emituje szkodliwych związków chemicznych. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów oraz gwarantujemy, że zakupiona przez naszych klientów dekoracja spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Nasze tapety są przyjazne dla Ciebie i środowiska.