Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Srebrny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Zegary ścienne drewniane

Zegary ścienne można spotkać praktycznie w każdym domu. Wieszamy je w salonach, kuchniach, sypialniach czy pokojach dzieci. Są także niezbędnym elementem wyposażenia biur i lokali usługowych. Są zarówno praktyczne, jak również pełnią rolę dekoracyjną. Różne kształty i kolory i materiał sprawiają, że w rynkowej ofercie znajduje się ogromna ilość zegarów na ścianę.

Wyniki: 873

Nowoczesne i stylowe drewniane zegary ścienne

Nasza oferta obejmuje okrągłe, drewniane zegary ścienne z cyfrowym nadrukiem wybranego motywu. To nowoczesne podejście do tradycyjnego przedmiotu, jakim jest zegar wiszący. Zegary ścienne z naszej oferty łączą w sobie elementy tradycji i klasycznego stylu z nowoczesnym sposobem dekoracji. Te tradycyjne elementy to oczywiście drewno. Nasze okrągłe zegary na ścianę są wykonywane z drewna brzozowego. Drewniane krawędzie są dokładnie oszlifowane, co nadaje zegarowi piękną i prostą formę. Nie ulega wątpliwości, że naturalne drewno wprowadza do wnętrza niepowtarzalny klimat i skandynawski styl. Nasze zegary na ścianę łączą go z nowoczesną technologią nadruku, przy wykorzystaniu ekologicznych tuszy. Cyfrowa technologia nadruku daje ogromne możliwości, dzięki czemu otrzymujesz perfekcyjnie odwzorowane detale oraz niezwykle barwy, które nie blakną z upływem czasu.

Unikalne, okrągłe zegary na ścianę

Drewniane zegary ścienne z naszej oferty są wyposażone w kwarcowy mechanizm, dzięki czemu jest niezwykle cichy. Do zamawianego zegara dołączamy baterię, która zasila mechanizm. Okrągłe zegary ścienne oferujemy w trzech rozmiarach: średnicy 20, 25 i 30 cm, a także w dwóch wersjach kolorystycznych cyfr i wskazówek. Proponujemy prawie tysiąc niezwykłych wzorów, które podzielonych na kilkanaście kategorii tematycznych, takich jak m.in. architektura, sport, muzyka, fantasy, kosmos, zwierzęta czy też sztuka. Tak bogaty wybór motywów oraz rozmaita kolorystyka zapewniają ogromną możliwość personalizacji. Nasze nowoczesne drewniane zegary ścienne dopasujesz do każdego pomieszczenia i stylu, dodając mu ciekawego charakteru. Klasyczny wygląd naturalnego drewna to pewność ponadczasowej dekoracji.

Wiszące zegary drewniane jako dekoracja

W zależności od przeznaczenia pomieszczenia, w którym chcemy powiesić drewniany zegar możemy odpowiednio dobrać motyw, nadrukowany na tarczy. Oczywiście znaczenie ma także styl, w jakim zaaranżowany jest pokój, kolorystyka czy inne znajdujące się w nim dekoracje. Inną tematykę nadruku wybierzemy do salonu, inną do sypialni, biura czy lokalu. W pokoju dziecka powinny dominować motywy kolorowe i wesołe. Do sypialni proponujemy wiszące zegary drewniane ze zmysłowym motywem, który dodatkowo wniesie do pomieszczenia więcej emocji. Do lokali usługowych z branzy gastronomicznej – restauracji, barów, czy pubów – polecamy okrągłe zegary drewniane z potrawami i napojami. Doskonale wpasują się tematycznie do atmosfery lokalu. Salon czy biuro mogą zostać udekorowane wiszącym, drewnianym zegarem z motywem odpowiadającym aranżacji, hobby czy gustom właścicieli. Tu, w zależności od preferencji, polecamy m.in. zegary drewniane z abstrakcją, motywami vintage i retro, roślinami i kwiatami, pięknymi krajobrazami i wieloma innymi.

Zapraszamy do naszych galerii drewnianych zegarów na ścianę.