Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Perłowy
Szary
Czarny
Srebrny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Kremowy
Czarno-biały

Maskownice grzejnika, maty magnesowe

Magnetyczne maskownice grzejnika to nowoczesna i wyjątkowa forma dekoracji, dzięki której zamienisz nudny, biały kaloryfer w piękną i unikalną ozdobę. Taka mata efektownie urozmaici aranżację Waszego pokoju, bez konieczności wymiany grzejników. Decydując się na maskownice grzejnika z nadrukiem wybranego motywu, Twój grzejnik zamieni się w efektowną dekorację, dopasowaną do stylu, w jakim urządziliście pomieszczenie. Jeżeli więc znudził Ci się tradycyjny grzejnik lub szukasz pomysłu na zmianę wystroju pomieszczenia, to magnesy na grzejnik są idealną propozycją. Wystarczy wybrać odpowiedni motyw i przyłożyć kupioną matę do grzejnika. W ten prosty sposób odmienisz design pokoju, a jednocześnie zasłonisz grzejnik. Ponieważ maty magnesowe umożliwiają właśnie szybką zmianę stylistyki wnętrza, są bardzo cenione wśród osób lubiących dokonywać częstych zmian niewielkim kosztem.

Wyniki: 1715

Maty magnesowe na grzejnik z dowolnym motywem

Technologia, jaką stosujemy umożliwia nadruk dowolnego wzoru w bardzo wysokiej rozdzielczości i jakości. Dzięki temu, nie tylko gwarantujemy wysoką jakość nadruku, ale także oferujemy tysiące motywów o dowolnej tematyce. Pozwala to dobrać wzór idealnie dopasowany stylistycznie, tematycznie i kolorystycznie do obecnego lub planowanego wystroju wnętrza pomieszczenia.

Wśród oferowanych maskownic grzejnika proponujemy kolekcje m.in. motywów tropikalnych, geometrycznych, vintage, do pokoju dziecka, abstrakcyjnych, sportowych, roślinnych czy krajobrazów. Dzięki tak szerokiej ofercie - niezależnie od tego czy Wasz pokój został urządzony w stylu klasycznym, retro czy nowoczesnym – z pewnością znajdziecie pasujące tam magnetyczne maty na grzejnik. Podobnie, jeżeli chodzi o kolorystykę pomieszczenia. Dla ułatwienia w naszym sklepie możecie skorzystać z funkcjonalności przefiltrowania motywów po kolorach, widocznych na wzorach. Tematyczny i kolorystyczny podział motywów z pewnością pomoże Wam w wyborze maskownicy grzejnika najbardziej pasującej do Waszego pokoju.

Praktyczne i estetyczne maskownice grzejnika

Maskownice na grzejnik pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Magnes na grzejnik jest bowiem doskonałym sposobem na zakrycie kaloryfera nie tylko ze względów estetycznych, ale także praktycznych. Po pierwsze grzejniki nie tylko są, same w sobie, mało atrakcyjne wizualnie, ale także z czasem mogą na nich pojawić się różnego rodzaju zadrapania, odpryski farby czy nawet wygięcia. Nie ma wątpliwości, że jak każdy sprzęt w miarę upływu czasu staje się po prostu coraz brzydszy. Do tej pory, w takiej sytuacji albo musieliśmy się z tym pogodzić albo z konieczności decydować się na kosztowny zakup grzejnika i co za tym idzie mały remont. Tymczasem magnes na grzejnik zakryje wszystkie zadrapania i uszkodzenia. Dzięki tej propozycji ograniczamy więc ten problem jedynie do zakupu dużo tańszej maskownicy grzejnika, a dodatkowo zyskujemy efektowną dekorację pokoju.

Cechy magnetycznych maskownic na grzejnik

Jedną z największych zalet oferowanych w naszym sklepie maskownic na grzejniki jest możliwość ich zamówienia na wymiar. Pozwala to dobrać format maty, najlepiej pasujący do naszego urządzenia. Proponujemy maty magnetyczne na grzejnik w czterech rozmiarach: 80x60 cm, 90x60 cm, 100x60 cm i 110x60 cm. Maskownice grzejnika można przymocować praktycznie do wszystkich kaloryferów metalowych. Wystarczy, aby ich powierzchnia płaska zajmowała zaledwie 40% przedniej ścianki. Jeżeli nie jesteście pewni, czy mata nada się na Wasz grzejnik, wystarczy, że przyłożycie do niego dowolny magnes, jeśli on się przyczepi to nasza mata też. Niestety nie nadają się do klasycznych kaloryferów żeberkowych, ze względu na zbyt małą powierzchnię płaską, która odpowiada za przyczepność maty.

Oferowana mata na grzejnik ma grubość zaledwie 1mm co za tym idzie jest dość elastyczna. Od zewnętrznej strony znajduje się nadruk wybranego motywu. Wykonujemy wysokiej rozdzielczości nadruk cyfrowy, przy wykorzystaniu ekologicznych tuszy. Dzięki temu nie tylko odwzorowuje on najmniejszy szczegół zdjęcia i tonację barw, ale również jest odporny na odbarwienia, ścieranie czy promieniowanie UV. Nasze maskownice grzejnika na wymiar można bezpiecznie użytkować w temperaturach od -30 C do +60 C. Są więc praktycznie idealne dla naszej strefy klimatycznej.

Inną zaletą tego produktu jest to, że montaż magnetycznej maty na grzejnik może wykonać każdy. Zamówiony towar przysyłamy w rolce. Przed jej założeniem na grzejnik sugerujemy ją rozłożyć i odczekać, aż się wyprostuje, żeby mieć pewność, że dobrze przylega do kaloryfera. Następnie wystarczy ją przyłożyć do przedniej ścianki grzejnika. Demontaż polega jedynie na zdjęciu maskownicy. Tak prosta obsługa pozwala na częste zmiany tej dekoracji, np. zależnie od pory roku czy obchodzonych świąt.

Zarówno pod kątem estetycznym, jak i praktycznym maskownice grzejnika na wymiar mają wiele zalet. Aby zobaczyć, jak mogą wyglądać Wasze grzejniki z matą na grzejnik zapraszamy do naszych galerii tematycznych.