Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Srebrny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Kremowy
Czarno-biały
Burgund
Rozmiar
30 cm
60 cm
30x30 cm
60x60 cm
30x60 cm
60x30 cm

Zegary szklane - pozostałe wzory

Wyniki: 4158

Zegary szklane pozostałe - unikatowy czas w nietypowych motywach

Kategoria zegarów szklanych Pozostałe to prawdziwa skarbnica unikatowych i oryginalnych motywów, które nie mieszczą się w tradycyjnych kategoriach. Ta zróżnicowana seria zegarów ściennych została stworzona z myślą o tych, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań dekoracyjnych, chcących wnieść do swojego otoczenia elementy wyjątkowe i osobiste. Od abstrakcyjnych kompozycji, przez humorystyczne ilustracje, aż po zegary z motywami inspirowanymi popkulturą – każdy znajdzie coś dla siebie.

Zegary z nadrukiem wykorzystują wysokiej jakości szkło, na którym za pomocą zaawansowanej techniki druku naniesione zostały niepowtarzalne wzory i obrazy. Dzięki temu każdy zegar jest nie tylko praktycznym elementem wyposażenia domu, ale przede wszystkim wyrazistą ozdobą, która podkreśla indywidualność wnętrza i jego właścicieli.

Niebanalne zegary z tej kolekcji doskonale nadają się do każdego typu pomieszczenia, od nowoczesnych salonów, przez przytulne sypialnie, po kreatywne przestrzenie pracy. Są również doskonałym pomysłem na oryginalny prezent, który z pewnością zaskoczy i sprawi radość.

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i wybierz zegar, który najlepiej odzwierciedla Twój unikalny styl. Kolekcja "Pozostałe" to szansa na to, aby każda chwila w Twoim domu była odmierzana w sposób, który inspiruje, bawi i przyciąga uwagę.