Nasze

Realizacje

Podczas realizacji zamówienia dokładamy wszelkich starań, aby go wykonać jak najlepiej i jak najszybciej. Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie obróbki graficznej i druku cyfrowego jest otwarty na nowe wyzwania! Chętnie pomożemy Ci w dopasowaniu kolorystyki oraz rozmiaru produktu. Przed zakupem przygotujemy dla Ciebie również wizualizację. Otrzymując nasz produkt, zyskujesz dekorację o żywych kolorach, doskonale odwzorowanych detalach i wydrukowaną na najwyższej klasy materiale.
Zainspiruj się galerią naszych wcześniejszych realizacji!

Piękne żywe kolory

Stawiamy na najnowocześniejszą technologię druku lateksowego. Pozwala to nam na dostarczenie naszym klientom tapet i fototapet, które rzetelnie odzwierciedlają kolorystykę oraz szczegóły przygotowanych wcześniej plików graficznych. Otrzymując nasz produkt, jesteś pewien, że trafi do Ciebie dobra jakościowo dekoracja o wyrazistych kolorach i bezpieczna dla środowiska.

Nowe życie Twojego wnętrza

Nudnym przestrzeniom mówimy stanowcze “nie”! Tapety to dekoracje, które w niepowtarzalny sposób odmienią każde pomieszczenie. Dodaj odrobinę charakteru i oryginalnego wyglądu do swoich czterech kątów, dzięki wyjątkowym wzorom. Fototapety w kwiaty, z motywem natury, a może eleganckie geometryczne propozycje? Ty wybierasz! A my pomożemy spełnić Twoje marzenie o niebanalnym wnętrzu.

Nic prostszego!

Napisz do nas, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces zamówienia! Spersonalizujemy dla Ciebie każdy produkt. Pomożemy dopasować jego rozmiar, doradzimy odpowiednią kolorystykę, tak aby w pełni odpowiadał Twoim potrzebom. Nasi specjaliści przygotują wizualizację, aby mieć pewność, że przygotowany produkt odzwierciedla przedstawioną przez Ciebie wizję.