Kolor
Wielokolorowy
Czarno-biały
Jednokolorowy
Jasny
Ciemny

Maty na biurko

Dzięki ochronnym matom na biurko z winylowym podkładem możesz zmienić swoje miejsce pracy lub nauki w zupełnie nową stylową ozdobę pokoju. Klasyczne biurko może, po jakimś czasie, się znudzić. Standardowy blat, niezależnie od tego co na nim stoi, przestaje się po jakimś czasie wyróżniać i po prostu się nudzi. Receptą na to może być duża podkładka na biurko z nadrukiem.

Wyniki: 2002

Dekoracyjne maty na biurko z nadrukiem

Ten nowoczesny produkt, spełnia wiele funkcji. Najważniejszą jest oczywiście funkcja ozdobna. Technologia cyfrowego nadruku pozwala nanieść na nią dowolny wzór, a dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość nadruku, głębie kolorów i odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów z motywu. W ten sposób powstały nasze galerie, w których oferujemy tysiące wzorów o najróżniejszej tematyce. Maty na biurko z nadrukiem zamieniają się dzięki temu w dekorację, która potrafi wzbogacić aranżację pomieszczenia. Zmienia również nudne biurko w piękną ozdobę w wybranej kolorystyce i tematyce. Wśród oferowanych podkładów na biurko proponujemy maty z motywami w stylu nowoczesnym, retro i jednokolorowe. Każdy z nich pasuje do innego stylu aranżacji i od Was tylko zależy, która galeria bardziej przypadnie Wam do gustu.

Nasza oferta obejmuje również ochronne maty na biurko z wzorami:

  • egzotycznymi, gdzie znajdziecie mnóstwo barwnych tropikalnych motywów,
  • geometrycznymi, gdzie umieściliśmy motywy, na których dominują geometryczne kształty i figury
  • artystycznymi - nawiązującymi do motywów sztuki
  • kulinarnymi, które idealnie pasują zarówno na biurko, jak też na stół w jadalni czy kuchenny blat
  • tekstur, czyli propozycją dla osób, które podziwiają naturalne kamienie, marmur, drewno czy metal.

Jeżeli szukacie motywów o konkretnej tematyce, warto zajrzeć do kategorii tematycznych - fantastyka, natura, miasta, pejzaże. To tam warto poszukać unikalnych mat na biurko z motywami kosmosu, przyrodą i zwierzętami, architekturą miast i niezwykłymi krajobrazami.

Dodatkowo przygotowaliśmy ciekawą galerię mat ochronnych na biurka dzieci. W przypadku dziecka, zarówno kolorowy nadruk, jak też ochrona blatu są jeszcze ważniejsze. Mata z nadrukiem motywu dziecięcego nie tylko sprawi radość dziecku i ozdobi jego biurko, ale będzie również chroniła blat przed różnymi wypadkami, które przydarzają się dzieciom.

Ochronne, duże podkładki na biurko

Winylowe maty na biurko pełnią również inną funkcję. Są bowiem doskonałą warstwą ochronną każdego blatu. Częste korzystanie z biurka, a przecież spędzamy przy nim długie godziny – niezależnie czy podczas nauki, czy pracy – zwiększa ryzyko jego uszkodzenia. Każdemu przecież zdarzyło się rozlać na blat jakiś napój, upuścić coś co spowodowało wgniecenie blatu albo przypadkowo go zarysować. Ochronne maty winylowe na biurko eliminuje te wypadki. Winyl jest wodoodporny, dzięki czemu wystarczy zetrzeć rozlany płyn i nie trzeba martwić się o to, że blat spuchnie. Natomiast trwały materiał winylowy doskonale chroni blat przez zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

Nasze maty winylowe na biurko z nadrukiem

Od wielu lat jesteśmy rozpoznawalnym na rynku producentem drukowanych artykułów dekoracji wnętrz. Oferowane przez nas maty, nie tylko mnogością wzorów i kolorów. Są również wykonane przy użyciu najnowszych technologii i materiałów. Nasze podkładki na biurko są produkowane z winylu, dodatkowo wzmocnionego siatką PES. Ich grubość to 1mm, dzięki czemu nie stanowią dodatkowej i grubej warstwy na biurku, są za to trwałe i odporne na uszkodzenia. Proponujemy trzy rozmiary mat – 90x45, 100x50 i 120x60 cm. Dzięki czemu można dobrać odpowiednią matę do wielkości biurka.