Kolor
Wielokolorowy
Czarno-biały
Jasny
Ciemny

Maty na biurko dziecka

Wyniki: 80

Maty na biurko dla dzieci będą doskonałym pomysłem na dekorację w pokoju każdego ucznia, malucha, także nastolatka. Motywy dostępne w naszej galerii winylowych podkładek na stół są na tyle różnorodne, że z łatwością można dobrać motyw nie tylko do każdego wieku dziecka, ale także dla chłopca i dziewczynki. W przypadku chłopców dominuje kolorystyka niebieska, błękitna czy zielona. Maty na biurko dla chłopców to różnorodne motywy z kreskówek, samochody i wiele innych. Maty na biurko dla dziewczynek są utrzymane w jasnych kolorach – białym, odcieniach różu, błękitu czy beżu. Znajdziecie tam wesołe zwierzęta, słodycze czy bajkowe krajobrazy.

Wybór maty na biurko dla dziecka

Szukając odpowiedniej maty na biurko dla dziecka warto zastanowić się jaka tematyka najbardziej interesuje Twoją pociechę lub jakie kolory najbardziej lubi. Następnie przejrzyj dostępne motywy naszej galerii podkładek na biurko dla dzieci. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się na górze strony i wpisać szukaną frazę. Może bardziej odpowiedni będzie motyw dostępny w galerii natura, nowoczesne albo geometryczne wzory. Tam również znajdują się piękne i kolorowe motywy, które mogą spodobać się zarówno dziecku, jak też rodzicom. Potem warto zmierzyć biurko dziecka i wybrać odpowiedni rozmiar maty. Oferujemy trzy rozmiary każdej maty, dzięki czemu z pewnością dobierzesz taki, który najbardziej pasuje do biurka, które stoi w pokoju dziecka.

Ochronne maty na biurko dla dzieci

Jak wiadomo dziecko potrafi być bardzo kreatywne – zarówno w zakresie tworzenia, jak również psucia. Każdy maluch ma nieskończenie wiele pomysłów, z których część może się źle skończyć – również dla blatu biurka. Dlatego maty na biurko dla dzieci są nie tylko ozdobą, ale również ochroną dla blatu. Jeżeli chcesz, aby biurko służyło Twojemu dziecku przez lata warto przykryć je winylową podkładką z nadrukiem. W ten sposób unikniesz między innymi konsekwencji rozlania napoju na biurko. Winylowa mata jest wodoodporna i wystarczy zetrzeć z niej rozlany płyn. Biurko pozostanie w nienaruszonym stanie.

Równie częstym wypadkiem jest przypadkowe lub celowe zarysowanie blatu. Kredki czy długopis mogę nie tylko zostawić kolorowy ślad, ale także rysy na blacie. Jeżeli jednak biurko jest przykryte winylową matą ochroni ona blat, a dzięki swojej trwałości sama również nie zostanie zniszczona. Warto pamiętać, że winylowa mata nie musi być wykorzystywana tylko na biurko w pokoju dziecka. Często dziecko bawi się czy rysuje w salonie, gdzie przebywa reszta rodziny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podkładkę przenieść wówczas na stół w pokoju albo kupić dodatkową matę, która będzie wykorzystywana w innym miejscu.

Zapraszamy do naszej galerii mat ochronnych na biurko dziecka. Wybierzcie jeden z pięknych, kolorowych motywów i sprawcie radość swojemu dziecku. A przy okazji możecie być spokojni o to, że biurko nie będzie zalane czy uszkodzone.