Magnes na grzejnik z motywem kosmosu i S&F idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. To prawdziwa gratka dla miłośników kosmosu i nie tylko. Zamiast pozostawiać na widoku nudny kaloryfer zdecydowanie lepiej go ozdobić.

Osłona na grzejnik ma formę elastycznej maty magnesowej, dzięki czemu można ją z łatwością przymocować niemal do każdego kaloryfera metalowego. Maskownice grzejnika na wymiar z galerii Kosmos i S&F spodobają się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. To ciekawy dodatek do gabinetu lub biura. Na pewno będzie dobrze prezentowała się również w salonie urządzonym w nowoczesnym stylu.

Mata magnesowa z kosmicznym motywem

Mieszkanie w aranżacji loft także będzie odpowiednim miejscem dla osłony kaloryfera z motywem kosmosu oraz s&f. To obraz, który pobudza wyobraźnię i skłania do działania. Można pokusić się o umiejscowienie takiej maty na kaloryferze w miejscu nauki, nie tylko w mieszkaniu, ale również w szkole i na uczelni. Maskownica grzejnika Kosmos i S&F na pewno będzie stanowiła ciekawy i niebanalny dodatek w takim miejscu.