Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Biały
Wielokolorowy
Kremowy
Czarno-biały

Maskownice grzejnika do pokoju dziecka

Wyniki: 43

Urządzając pokój dziecięcy staramy się, aby był on nie tylko bezpieczny i praktyczny, ale też podobał się naszym pociechom. Warto dopracować go w każdym szczególe, aby było to miejsce barwne, wesołe i umilało dzieciństwo. Tu z pomocą przychodzi magnestyczna maskownica grzejnika z dziecięcym motywem, która pozwala urozmaicić ten niezbędny, lecz dość nudny i mało estetyczny przedmiot.

Magnes na grzejnik w piękne dziecięce wzory

Maskownica do grzejnika jest to mata magnesowa pokryta estetycznym i trwałym nadrukiem. Taki magnes na grzejnik dla dzieci może prezentować motywy bajkowe, motoryzacyjne, sportowe, czy też florystyczne. Udekorowany grzejnik zyska na estetyce i ucieszy dziecko a jednocześnie nie straci na swojej funkcjonalności. Mieszkanie będzie jednocześnie ciepłe i przytulne.

Bardzo istotne jest to, że maskownica grzejnika do pokoju dziecka może być wykonana na wymiar i jest bardzo łatwa w montażu. Wystarczy przyłożyć ją równo do czystej powierzchni kaloryfera. Nie potrzeba żadnych narzędzi ani klejów. Po zdemontowaniu maty magnesowej nie pozostają żadne ślady ani uszkodzenia.