Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Kremowy
Czarno-biały

Maskownice grzejnika ze zwierzętami

Wyniki: 225

Magnes na grzejnik ze zwierzętami jest doskonałym sposobem na zakrycie kaloryfera dla każdego miłośnika zwierząt. To elastyczna osłona magnetyczna na urządzenie grzewcze, którą można z łatwością przymocować do niemal każdego metalowego grzejnika. Zakrywa wszystkie niedoskonałości urządzenia, ułatwia wpasowanie grzejnika do aranżacji wnętrza.

Mata magnesowa na grzejnik z motywem zwierząt

Maskownice grzejnika z motywem zwierząt przedstawiają uspokajający motyw natury, który sprawdzi się nie tylko u osób zwierzolubnych, ale również tych, które potrzebują wewnętrznego wyciszenia. Spokojne obrazy przedstawiające zwierzęta będą dobrze komponowały się z aranżacją wnętrza w stylu boho, eklektycznym, skandynawskim i rustykalnym. Można je również wkomponować w styl glamour oraz nowoczesny.

Motyw zwierząt jest niesamowicie uniwersalny. Maskownice do grzejnika z galerii Zwierzęta, to doskonały produkt do różnego rodzaju gabinetów z branży beauty. Sprawdzi się w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, a także w gabinetach SPA. W domu będzie pasował do wszystkich pomieszczeń, szczególnie do pokoju dziecięcego, salonu, gabinetu i sypialni.