Magnesy na grzejnik z pojazdami to elastyczna osłona magnetyczna, która ukryje urządzenie grzewcze przed oczami innych. Jest produktem estetycznym i praktycznym, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność. Motyw pojazdów jest doskonały dla każdego miłośnika nowoczesnego wnętrza, nawet jeżeli nie jest fanem motoryzacji.

Mata magnesowa w pojazdy jest niezwykle łatwa w montażu. Można ją przymocować do niemal wszystkich metalowych kaloryferów. Łatwo można zmienić motyw na inny, dzięki prostocie montażu i demontażu. Umożliwia szybką zmianę stylistyki wnętrza, co jest bardzo cenione wśród osób lubiących dokonywać częstych zmian niewielkim kosztem.

Magnes na grzejnik z motywem pojazdów

Maskownica do grzejnika w pojazdy sprawdzi się w pomieszczeniach zaaranżowanych w niemal każdym stylu. Podkreśli surowość mieszkania industrialnego. Uwypukli podążanie za trendami w nowoczesnym pomieszczeniu. Wpasuje się luksusem w bogaty i pełen przepychu styl glamour. Będzie współgrać z bogactwem i wyniosłością stylu art deco. Będzie dzielić kojący spokój stylu Hampton.