Płytki winylowe Beton i kamień

Płytki winylowe z motywem betonu i kamienia będą pasowały do każdego pomieszczania. Polecamy jest zwłaszcza do mieszkań w stylu loftowym lub industrialnym. Tego typu pomieszczenia, znajdują się najczęściej w zaadoptowanych budynkach pofabrycznych i magazynach lub w budynkach stylizowanych w ten sposób. Dlatego surowy kamień na podłodze lub szary beton na ścianach idealnie do nich pasuje i tworzy doskonałe tło dla innych dekoracji i mebli.

Wyniki: 23

Płytki winylowe z motywem betonu i płytki z motywem kamienia wizualnie do złudzenia przypominają oryginalne materiały. Patrząc na nie mamy wrażenie, że naprawdę stoimy na kamiennej podłodze lub patrzymy na ścianę z betonowych kafli. Od oryginału odróżnia je jednak to, że w przeciwieństwie do niego są ciepłe, gładkie i przyjemne w dotyku. Wystrój z użyciem motywów betonu i kamienia nadaje pomieszczeniu trochę surowości, ale w przypadku płytek winylowych to tylko wrażenie wizualne. Jest wodoodporny i dobrze tłumi dźwięki. Nadaje się do stosowania na instalacji ogrzewania podłogowego.

Płytki winylowe z motywem betonu i kamienia na podłogę

Samoprzylepne płytki winylowe z betonowym lub kamiennym motywem można ułożyć na każdym podłożu. W dodatku bez użycia fachowego sprzętu. Produkt jest samoprzylepny, więc nie potrzeba nawet kleju. Wystarczy je równo przyłożyć do podłoża i gotowe. Dzięki temu można bardzo szybko i dużo taniej, niż z wykorzystaniem ekipy remontowej, zmienić aranżację swoich wnętrz. Płytki winylowe z teksturą betonu mają szarą kolorystykę, a motywy z kamieniem są zarówno szare, jak również czarne czy brązowe. Beton i kamień położone na podłodze jest na tyle atrakcyjny, że nie ma potrzeby zakrywać ich dywanami, jeżeli ktoś nie lubi. Stanowią więc doskonałą alternatywę dla prawdziwego betonu w nowoczesnych aranżacjach.

Zobacz także płytki winylowe marmurowe.