Kolor
Wielokolorowy
Czarno-biały
Ciemny
Jasny

Panele winylowe do pokoju dziecka

Płytki winylowe dzięki temu, że są zarówno odporne na uszkodzenia, jak też wodoodporne stanowią idealne rozwiązanie na wykończenie podłogi w pokoju dziecka. Specjalny materiał, z którego produkowane są płytki winylowe do pokoju dziecka pozwala na bezproblemowe i szybkie likwidowanie wszelkich plam i zabrudzeń. Jeżeli więc szukasz pomysłu na dekoracyjną i łatwą w utrzymaniu podłogę - polecamy wykorzystanie w pokoju dziecka winylowych płytek z nadrukiem.

Wyniki: 16

Samoprzylepne płytki winylowe dla dzieci

Poza walorami użytecznymi, płytki winylowe mają również tę zaletę, że można wybrać jeden z wielu proponowanych przez nas dziecięcych motywów. W ten sposób podłoga staje się dodatkowo efektowną dekoracją, która uatrakcyjnia pokój dziecka, wzbogaca jego aranżację i co najważniejsze wzbudzi radość każdego malucha.

Bezpieczne płytki winylowe w dziecięcym pokoju

Płytki winylowe na podłogę są - w przeciwieństwie do tradycyjnych kafelek - również doskonałym przewodnikiem ciepła. Dzięki temu, nie musisz się również martwić tym, że twoje dziecko siedzi lub chodzi po chłodnej podłodze. Podobnie jak klasyczne kafelki, płytki winylowe można również bezpiecznie stosować w przypadku użytkowania ogrzewania podłogowego. Decydując się na płytki winylowe z motywem dziecięcym, zapewniasz sobie wysokiej jakości i bezpieczny produkt, który dodatkowo będzie atrakcją dla Twojego dziecka.