Kolor
Wielokolorowy
Czarno-biały
Ciemny
Jasny

Płytki winylowe w nowoczesne wzory

Jeżeli szukacie nowych, oryginalnych pomysłów na swoje podłogi lub ściany. Chcielibyście, aby aranżacja Waszego mieszkania była zarówno oryginalna, jak też praktyczna. To warto zdecydować się na efektowne płytki winylowe w nowoczesnym stylu.

Wyniki: 26

Nowoczesne podłogi dzięki płytkom winylowym

Płytki winylowe na podłogę z nowoczesnymi wzorami to propozycja dla osób, które lubią niestandardowe rozwiązania i wyjątkowe efekty wizualne. Tego typu rozwiązanie z pewnością wzbogaci aranżację Waszego domu i wniesie tam nieco luksusu i unikalnego charakteru. Tradycyjne kafelki czy jednokolorowe panele nie budzą już zachwytu. Nowoczesne motywy na płytkach winylowych to nieoczywiste kształty, abstrakcyjne formy, różne interpretacje tych wyjątkowych wizualizacji. Dzięki nim Wasza podłoga i ściany mogą zamienić się w efektowne dekoracje.

Nowoczesne płytki winylowe na ścianie

Nowoczesnymi płytkami winylowymi można ozdobić nie tylko podłogę ale także ściany. Płytki winylowe z nowoczesnymi motywami na ścianę są wyjątkową dekoracją i nawet w połączeniu ze standardową aranżacją kuchni czy łazienki nabierają unikalnego i prestiżowego charakteru. A takie połączenia tworzą niezwykle ciekawe efekty wizualne. Będą więc czymś wyjątkowym dla każdej osoby, której zależy na efektownych dekoracjach. Samoprzylepne płytki winylowe w nowoczesne wzory cechuje również trwałość i odporność na uszkodzenia i ścieranie.