Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Beżowy
Szary
Czarny
Wielokolorowy

Panele winylowe w geometryczne wzory

Wyniki: 57

Panele winylowe w geometryczne wzory, stanowią doskonały sposób na całkowitą metamorfozę wystroju kuchni, łazienki lub innego wnętrza. Dekoracja ścian to nie tylko malowanie, tapetowanie czy układanie kafelków. Dzięki panelom PCV z geometrycznymi motywami, możemy nadać ścianom zupełnie nowy wygląd, dodając jednocześnie element nowoczesnej i efektownej aranżacji.

Propozycja wzorów geometrycznych kierowana jest do tych, którzy przy urządzaniu wnętrz preferują elegancki styl. Panele winylowena ścianę z geometrycznymi motywami, dostępne w naszym sklepie, można dopasować do dowolnej kolorystyki i wystroju. Można zdecydować sie na dekorowanie nimi jednej lub kilku ścian. Możliwe jest także zastosowanie paneli winylowych na części ściany i połączenie ich z innymi rodzajami dekoracji. Co ważne, ich montaż jest szybki i na tyle prosty, że można zrobić to samodzielnie, bez kosztów zwiazanych z wynajęciem fachowca lub ekipy remontowej.

Samoprzylepne panele winylowe są odporne na wilgoć, co pozwala na ich stosowanie w kuchni czy łazience. To nie tylko elegancka, ale również praktyczna dekoracja ścian.