Kolor
Niebieski
Zielony
Żółty
Czerwony
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Panele winylowe w orientalne wzory

Wyniki: 34

Samoprzylepne panele winylowe na ścianę we wzory orientalne to idealny sposób na całkowitą odmianę aranżacji kuchni, łazienki lub innego pomieszczenia. Dekoracja ścian to przecież nie tylko farby, tapety czy kafelki. Dzięki panelom PCV z orientalnymi motywami, Twoje ściany zyskają nie tylko nowy wygląd, ale także element nowoczesnej i efektownej dekoracji.

Orientalne wzory to propozycja dla tych, którzy cenią sobie aranżację wnętrz w eleganckim stylu. Panele winylowe z orientalnymi motywami, które proponujemy w naszym sklepie, można dobrać do dowolnej kolorystyki i wystroju. Do Ciebie należy wybór, czy zdecydujesz się ozdobić nimi tylko jedną ścianę czy kilka. Można również zdecydować się na naklejenie paneli winylowych na fragmencie ściany i połączyć je z inną dekoracją.

Samoprzylepne panele winylowe to nie tylko elegancka, ale także praktyczna dekoracja ścian. Są bowiem odporne na wilgoć, dzięki czemu można je bez problemu wykorzystać w kuchni czy łazience. Są również trwałe i nie ma problemu z ich czyszczeniem. Wystarczy gąbka z wodą lub płynem do czyszczenia.