Kolor
Niebieski
Zielony
Różowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Panele winylowe z motywem tekstury

Wyniki: 42

Aranżacja ścian, z wykorzystaniem motywów betonu, drewna, marmuru czy innego kamienia to niezwykle popularny trend w dekoracji wnętrz. Dlatego wykorzystanie samoprzylepnych paneli winylowych z motywem tekstury do dekoracji ścian w łazience lub kuchni może być doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują nowatorskich i stylowych sposobów na odświeżenie wystroju wnętrza.

Bogactwo wzorów, które oferujemy, umożliwi każdemu dopasowanie motywu do aranżacji i kolorystyki pomieszczenia. Panele PVC z motywem betonu lub marmuru dostępne w naszym asortymencie są proste w montażu, co pozwala na samodzielny montaż, bez konieczności angażowania fachowca oraz wydawania dodatkowych pieniędzy.

Trwałość paneli PCV na ścianę oraz łatwość w utrzymaniu ich w czystości, stanowią niezaprzeczalne zalety tego typu dekoracji. Wybór tego typu dekoracji gwarantuje, że ściana ozdobiona panelami winylowymi z motywem tekstury zachowa swój efektowny wygląd przez długie lata. Dzięki odporności na wilgoć, panele winylowe znajdują zastosowanie jako alternatywa dla tradycyjnych kafelków w pomieszczeniach narażonych na wilgotność, takich jak łazienka czy kuchnia. Jednakże, mogą one być również używane z powodzeniem w innych częściach domu.