Kolor
Niebieski
Zielony
Różowy
Szary
Wielokolorowy

Panele winylowe z motywem mozaiki

Wyniki: 28

Mozaika kojarzy nam się z elegancją i klasycznym wyglądem. Dlatego właśnie dekoracja ścian w łazience lub kuchni, przy pomocy samoprzylepnych paneli winylowych z motywem mozaiki będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka nowoczesnych i eleganckich sposób na nowy wystrój. Natomiast różnorodność wzorów, które oferujemy pozwoli każdemu na dobór motywu dopasowanego do wystroju i kolorystyki wnętrz.

Dostępne w naszym sklepie panele PCV na ścianę z mozaiką są łatwe w instalacji, dzięki czemu można zrobić to samodzielnie, bez pomocy fachowca i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Do niewątpliwych zalet tego typu dekoracji należy również ich trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.  Dzięki temu ściana ozdobiona panelami winylowymi z motywem mozaiki pozostanie efektowna i czysta przez wiele lat.

Ponieważ panele winylowe są odporne na wilgoć stosuje się je często jako alternatywę dla tradycyjnych kafelków w pomieszczeniach, gdzie ona występuję, a więc w łazience i kuchni. Z powodzeniem można jednak samoprzylepne panele na ścianę z mozaiką wykorzystać również w innych pokojach.