Kolor
Niebieski
Zielony
Żółty
Czerwony
Beżowy
Szary
Biały
Wielokolorowy

Panele winylowe z motywem natury

Wyniki: 43

Samoprzylepne panele winylowe na ścianę z motywem natury to połączenie nowoczesnej i praktycznej dekoracji z efektownymi motywami, które całkowicie odmienią Twoje ściany.
Panele winylowe z motywem zwierząt lub roślin to rozwiązanie dla tych, którzy lubią dekoracje związane z naturą. Te piękne motywy, dostępne w naszym sklepie, nadadzą wnętrzom nowego charakteru, a dodatkowo będą skuteczną ochroną dla ścian.

Ze względu na specyfikę paneli winylowych i ich odporność na wilgoć są one najczęściej stosowane w łazience lub kuchni, czyli tam, gdzie mogą mieć styczność z wodą. Coraz chętniej więc wykorzystywane są w zastępstwie tradycyjnej glazury. Są równie trwałe i odporne na wilgoć, a dodatkowo sprawiają, że pomieszczenie wygląda elegancko i bardziej nowocześnie.
Stosując samoprzylepne panele winylowe na ścianę ułatwiamy sobie również życie. Ten materiał jest idealny do czyszczenia. Nie musimy więc szorować fug między kafelkami, a wystarczy przetrzeć je gąbką z niewielką ilością płynu do czyszczenia.