Tapety akwarelowe

Tapety akwarelowe

Co jest takiego szczególnego w obrazach akwarelowych, że są tak popularne? Z pewnością ich miękkie kontury i płynne przechodzenie barw między sobą. Daje to wrażenie harmonii, a – w zależności od dobranych kolorów – pozwala się wyciszyć lub dodaje energii.

Wyniki: 165

Tapety ścienne – akwarele

Romantyczne tapety akwarelowe sprawią, że ściany w naszym mieszkaniu będą wyglądać jak obrazy w galerii sztuki. W tej kategorii dostępne są bardzo zróżnicowane wzory. Znajdziemy tu, rzecz jasna, rozmaite motywy kwiatowe (maki, róże, słoneczniki, hortensje czy lawendę), należące do ulubionych tematów akwarelistów. Możemy także wybrać motywy zwierzęce – zwłaszcza ptaki, ale również zwierzęta egzotyczne – pandy, tygrysy, żyrafy lub zebry.

Tapety akwarelowe świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym. Pluszowe misie, bajkowe zwierzątka, kolorowe gitary czy samochody terenowe – z pewnością znajdziemy takie, które nadadzą się i do pokoju maluszka, i starszego dziecka. Warto także zwrócić uwagę na motywy abstrakcyjne – będą prezentować się świetnie zarówno w salonie, jak i sypialni. Dostępne są w zróżnicowanej kolorystyce, nie będzie zatem kłopotu z dobraniem takich, które będą najlepiej pasowały do naszego wnętrza.