Tapety ze zwierzętami i dinozaurami

Tapety ze zwierzętami i dinozaurami

Wszystkim miłośnikom przyrody szczególnie przypadną do gustu tapety ze zwierzętami. Zaproś do swojego mieszkania kolorowe ptaki, a także zwierzęta leśne lub egzotyczne i pozwól, aby nadały pomieszczeniom niepowtarzalny klimat.

Wyniki: 402

Tapety z motywami zwierzęcymi – dobierz idealne do każdego pomieszczenia

W bogatej ofercie tapet ze zwierzętami dostępne są zarówno takie z wizerunkami różnych czworonogów, jak i jedynie do nich nawiązujące. Znajdziemy tu, między innymi, pióra, różnokolorowe odbicia zwierzęcych łap czy miski na jedzenie. Dużą popularnością cieszą się tapety z motywami dzikich zwierząt – żyraf, lwów, tygrysów czy pand. Nadają one pomieszczeniom wyrazistego charakteru i pozwalają, choćby wirtualnie, przenieść się do egzotycznego świata, pełnego przygód, niedostępnego na co dzień. Mają swoich zwolenników zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Ze względu na intensywną kolorystykę, z powodzeniem można je położyć w salonie. W sypialni natomiast możemy położyć tapetę z motywem ptaków. Możemy wybierać pomiędzy flamingami w różnych wersjach kolorystycznych, wielobarwnymi papugami, wdzięcznymi kolibrami lub naszymi rodzimymi sikorkami w gałęziach jarzębiny. W kuchni, z pewnością, sprawdzi się uroczy jeżyk z jabłkiem na grzbiecie albo wielobarwne motyle. A może motywy mniej dosłowne? Abstrakcyjne cienie zwierząt lub ptaków w gałęziach drzew to propozycja dla tych, którzy szczególnie cenią sobie wzory artystyczne. Jeśli zaś oczekujemy naprawdę spektakularnego efektu, wybierzmy tapetę w wersji trójwymiarowej. Przestrzenny obraz będzie sprawiał wrażenie, jakby zwierzęta rzeczywiście były z nami w pomieszczeniu. Niezależnie od tego, jaki motyw najbardziej przypadnie nam do gustu, możemy mieć pewność, że dzięki tapetom ze zwierzętami nasz dom nabierze niepowtarzalnego uroku i szczególnego klimatu blisko natury.

Tapety ze zwierzętami dla dzieci – specjalnie dla małych przyrodników

W pokoiku dziecięcym sprawdzą się motywy zwierzątek bajkowych. Możemy wybierać pomiędzy tymi łąkowymi – biedronkami, pszczółkami lub motylami. Chłopcom, choć pewnie nie tylko im, zdecydowanie przypadną do gustu dinozaury, dziewczynkom natomiast – koty i konie. Oczywiście niezmiernie popularny wśród wszystkich dzieci jest motyw pieska. Oferujemy szeroki wybór tapet z tym wzorem, tak, aby każde dziecko znalazło swoja ulubioną.