Tapety niebo

Tapety niebo

Jak wyobrażasz sobie relaks na łonie natury? Piknik, koc albo po prostu leżenie na trawie i patrzenie w niebo. Znasz to uczucie błogiego „nic nierobienia” i wpatrywania się w zmieniające kształty obłoków? A może nie raz urządzałeś mały quiz w skojarzenia, co przypomina taka przepływająca akurat nad Twoją głową chmura? Dzięki tapetom w chmury możesz przenieść ten stan błogostanu do swojego mieszkania.

Wyniki: 87

Sielski klimat w mieszkaniu dzięki tapetom w chmury

Tapety z motywem nieba pozwolą Ci w łatwy i niedrogi sposób wprowadzić do Twojego mieszkania sielski i anielski klimat. Tak naprawdę tapety w chmury pasują do każdego pomieszczenia. Również Twoja łazienka może mieć taki nastrój. Chwile poświęcone pielęgnacji czy błoga kąpiel w wannie staną się jeszcze bardziej relaksujące. Czy oczyma wyobraźni widzisz już siebie leżącą w wannie pełnej piany i wpatrującą się w uspokajający obraz nieba na Twojej ścianie?

Taka tapeta sprawdzi się także w salonie. Aranżując w ten sposób pokój dzienny, stwarzasz sobie przestrzeń do odpoczynku i odprężenia. Wystarczy wykleić fragment ściany tapetą w niebo, postawić klimatyczną, drewnianą komodę, na niej położyć wazon z różami i już masz kącik, w którym odpoczniesz po ciężkim dniu pracy. To dzięki takim szczegółom umilasz sobie każdy dzień i poprawiasz swój komfort życia.

Ale to nie wszystko. Wybierając bowiem tapety z motywem nieba w wersji rysunkowej, również swojemu dziecku zapewnisz przestrzeń, sprzyjającą rozwojowi jego wyobraźni, która przeniesie go w świat marzeń.