Tapety z kosmosem

Tapety z kosmosem

Kosmos fascynuje ludzi od wieków. Fascynują nas nieznane galaktyki i odległe planety. Dlaczego tak się dzieje? Bo kosmos zawiera element tajemnicy. A nie od dziś wiadomo, że porywa nas to, co nieodkryte, niepoznane i zagadkowe. A do tego hipnotyzuje nas ta przestrzeń, która jest taka nieosiągalna, odległa i trudna do zdobycia. A może chcesz uszczknąć ten kawałek galaktyki tylko dla siebie?

Wyniki: 82

Kosmiczne tapety w Twojej sypialni

Nic tak nie stwarza nastroju, który sprzyja odpoczynkowi i zachęca do snu, jak kosmiczne tapety. Pamiętasz, gdy jako dziecko wieczorami wlepiony w szybę wpatrywałeś się w odlegle galaktyki? Wtedy marzyłeś o zwykłej lunecie, dzięki której ten odległy świat stawał się choć przez chwilę bliższy. Fascynowały Cię te odległe planety. Z pewnością nawet teraz przyjdzie Ci do głowy niejedna bajka z dzieciństwa, której akcja toczyła się właśnie w tym dalekim uniwersum. Co więcej, nawet dziś z ciekawością zasiadasz przed telewizorem, gdy NASA wystrzeliwuje w kosmos kolejną sondę kosmiczną. Ba! Do dziś świat wspomina pierwsze lądowanie człowieka na księżycu w 1969 roku… A dlaczego to wszystko? Bo fascynacja kosmosem towarzyszy nam od zawsze. Teraz dzięki tapetom kosmicznym możesz spoglądać w gwiaździste niebo każdego dnia. Twoja sypialnia jest idealnym miejscem, by tam, gdzie rodzą się Twoje senne marzenia, zawrzeć część tej nieznanej galaktyki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kosmiczne tapety, dzięki którym możesz stworzyć właśnie tego rodzaju klimat w swojej sypialni. Każdego wieczora możesz przed snem odbywać swoją prywatną podróż mleczną drogą.

Tapety na ścianę z kosmosem idealne w pokoju dla dziecka

Kosmos w oczach dziecka jest równie fascynujący. Może nawet i bardziej, bo wyobraźnia dziecka jest niezwykle wrażliwa, dlatego każdy maluch lubi marzyć i snuć w głowie senne marzenia.

A może nawet opowiadałeś już swojemu malcowi tę historię, która doczekała się tysiąca adaptacji filmowych i bajkowych, o psie Łajka, który pierwszy doleciał w kosmos? Stwórz więc taką magiczną przestrzeń w pokoju swojego dziecka. Uwolnij jego marzenia i pozwól mu każdego wieczora, tuż przed snem, podróżować po tej nieznanej galaktyce. Dzięki takim kosmicznym tapetom stworzysz mu klimat sprzyjający rozwojowi jego wyobraźni. Nie myśl, że to rozwiązanie dobre tylko dla chłopców. Z pewnością i niejedna dziewczynka zapragnie takiej podróży po odległych planetach. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę kolorystycznych tapet kosmicznych na ścianę zarówno w jasnych odcieniach, jak i ciemnych. Dlatego możesz wykorzystać je w pokoju swoich dzieci.