Fototapety 3D przestrzenne

Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Srebrny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety 3D przestrzenne

Chcąc odświeżyć stare mieszkanie, czy też urządzając całkiem nowe, chcemy zyskać przyjazną przestrzeń, sprzyjającą domowym czynnościom. Niejednokrotnie marzy nam się coś zupełnie oryginalnego, czego nie dojrzymy w domach znajomych. Nietuzinkowym rozwiązaniem aranżacyjnym są nowoczesne tapety 3d. Pozwalają one stworzyć ciekawy efekt wizualny, który całkowicie odmieni mieszkanie. Wśród bogatej oferty tapet trójwymiarowych, znajdziemy coś odpowiedniego dla każdego pomieszczenia: salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, jak i młodzieżowego, a także do holu, czy też jadalni, kuchni, a nawet łazienki.

Wyniki: 282

Fototapety przestrzenne na ścianę

Cechą charakterystyczną fototapet trójwymiarowych na ścianę, jest efekt głębi i iluzji, jaką nam przedstawiają. Odpowiednie światło i uzyskana perspektywa sprawiają, że obiekty na nich mogą wydawać się dalsze lub bliższe, a przestrzeń wręcz nieskończona. Dzięki temu pomieszczenie staje się optycznie większe, a tym samym pozwala poczuć się w nim bardziej komfortowo i swobodnie. Wiele dostępnych wzorów, niemal hipnotyzuje fantazyjnością, inne zachwycają realizmem. Zdecydowanie przyciągają uwagę, dzięki czemu cała aranżacja pomieszczenia staje się ciekawa i niebanalna.

Do jakich pomieszczeń polecane są tapety 3d na ścianę?

Z pewnością fototapety 3d można wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Z uwagi jednak na to, że z łatwością zmieniają optykę pomieszczeń, szczególnie polecane są do małych wnętrz. Dzięki nim małe pokoje, wąskie korytarze, czy też klaustrofobiczne łazienki, stają się znacznie bardziej przyjazne. Warto też zwrócić uwagę, że bogata w tej kategorii oferta, powala wybrać coś odpowiedniego niemal do każdego stylu aranżacyjnego. Tapety 3d na ścianę z geometrycznymi i abstrakcyjnymi wzorami, będą idealnym dopełnieniem nowoczesnych mieszkań. Natomiast w bardziej klasycznych aranżacjach sprawdzą się fototapety 3d z motywem natury lub architektury. Wśród fototapet przestrzennych znajdą coś dla siebie również miłośnicy sportu, motoryzacji, podróży i wielu innych.

Nowoczesna fototapeta 3d w Twoim domu!

Salon to zdecydowanie wyjątkowe miejsce, każdego domu. To w nim wspólnie odpoczywamy, dlatego zasługuje na piękną aranżację, która będzie sprzyjać chwilom lenistwa w domowym zaciszu. Ciekawa fototapeta 3d do salonu, może go całkowicie odmienić i zachwycić Twoich gości. Jest też doskonałym wyborem, jeśli Twój salon bądź sypialnia, traci na atrakcyjności przez mały metraż. Wówczas z pewnością fototapeta 3d do pokoju, odwróci to wrażenie. Dzięki niej zyskasz, nową, nieodkrytą przestrzeń i świeżość, której brakowało. Nie zapominamy o pokojach dziecięcych, które również zasługują na wyjątkową oprawę. Dlatego w naszej kolekcji znajdą się również fototapety 3d dla dzieci. Wyróżnia je pełen żywych kolorów i optymistycznych wzorów charakter. Przedstawiają najbardziej lubiane przez dzieciaki motywy, z popularnych bajek i nie tylko. Wśród tych radosnych, wielkoformatowych grafik znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego malucha, zarówno chłopca, jak i dziewczynki.