Fototapety zwierzęta

Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety zwierzęta

Fototapety ze zwierzętami (m.in.: sowy, słoń, papugi, panda, niedźwiedź, lew, kameleon, goryl i inne), niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Piękne zdjęcia, przedstawiające, mniej lub bardziej dziką naturę, to doskonały wybór praktycznie do każdego wnętrza. Różnorodność barw futra, sierści czy upierzenia i nieposkromione piękno przedstawicieli fauny świata, wprowadzają do pomieszczenia powiew świeżości i oryginalności - a przy tym pozwalają na ograniczenie ilości dodatkowych ozdób w postaci obrazów czy półek, jako że same są wspaniałym elementem dekoracyjnym.

Wyniki: 603

Fototapety z leśnymi zwierzętami

Fototapety na ścianę, przedstawiające dzikie zwierzęta w artystycznych zbliżeniach lub na tle zapierającego dech w piersiach egzotycznego krajobrazu to doskonały, mocny akcent nawet w pomieszczeniach, które z założenia miały mieć minimalistyczny charakter. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że nie tylko lwy i tygrysy, ale również lepiej nam znane, bardziej swojskie wilki czy niedźwiedzie są wdzięcznymi tematami fototapet. Leśne zwierzęta - drapieżcy, ptaki, czy nawet gryzonie, a właściwie ich wizerunki na ścianie, pozwalają poczuć się we własnym mieszkaniu jak w zielonej, szumiącej dąbrowie.

W naszej ofercie można również znaleźć fototapety, przedstawiające zwierzęta domowe. Wizerunki czarujących i czasem zabawnych psów, kotów i innych pupili sprawiają, że wnętrze nabiera przytulnego i przyjaznego charakteru. Jasne barwy, subtelne ujęcia i delikatne kontrasty sprzyjają odpoczynkowi i wzbudzają poczucie bezpieczeństwa.

Tapety 3D ze zwierzętami – niesamowite wrażenia

Ciekawą propozycją w naszym sklepie jest tapeta 3D ze zwierzętami - specjalnie zaprojektowana w sposób, który ma spotęgować u patrzącego poczucie głębi oraz wrażenie "wejścia w obraz". Różnorodne wzory o mocnych, nasyconych kolorach sprawiają, że las tuż obok przestaje być tylko obrazem i aż się prosi, żeby w niego wejść lub... Zaopatrzyć tabliczką "Uwaga, ściana!". Tapety 3D z motywem zwierząt, z powodzeniem sprawdzają się zwłaszcza w niewielkich wnętrzach, optycznie je powiększając.

Wszystkie przedstawione w tym dziale fototapety ze zwierzętami są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko piękne, ale również bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.