Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Perłowy
Szary
Czarny
Srebrny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety miasta

Nie bez powodu wielkomiejskie panoramy przyciągają tabuny turystów na całym świecie, zapełniają punkty widokowe i są uwieczniane na licznych fotografiach - takie widoki potrafią zaprzeć dech w piersiach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz mieć je do swojej codziennej dyspozycji; fototapety z miastem naklejane na ścianę stanowią idealne przedłużenie miejskiego krajobrazu do wnętrza pokoju. Widok na miasto odpręża, a zarazem dodaje pomieszczeniu przestrzeni, świeżości oraz nowoczesnego ducha. Amatorom metropolii polecamy więc fototapety z miastem na ścianę, prezentujące szeregi biurowców bądź nieco skromniejsze panoramy. Nasz asortyment doskonale ilustruje zarówno wielkomiejskie widoki, jak i ich różnorodność.

Wyniki: 1233

Miasto nocą na fototapetach

W zależności od preferencji oferujemy mnogość oryginalnych rozwiązań, takich jak panoramy starego miasta czy miasto nocą. Dysponujemy różnymi wariantami dostosowanymi do różnorodnych wnętrz i osobowości. Fanów prostoty i klasyki na pewno ucieszy fototapeta czarno-biała, a zwolennicy historii docenią estetyczne i kulturowe walory starówek. Dzięki bogactwu kolorystycznemu, szerokiej gamie temperatur i odcieni barw przy odpowiednim doborze fototapety z miastem można z łatwością nadać pomieszczeniu pożądany nastrój; przytulny, romantyczny i ciepły lub wręcz przeciwnie, chłodniejszy i bardziej dynamiczny.

Fototapety z miastem dla każdego

Wspieramy indywidualność i wyrażanie siebie poprzez dekorowanie wnętrz, dlatego oddajemy w Twoje ręce tak duży przekrój różnych wariantów; wierzymy w zbawienny wpływ pomieszczenia dobrze dostosowanego do potrzeb i gustów.
Łatwość montażu i wysoka jakość produktów zapewniają trwałość i satysfakcję płynącą z możliwości podziwiania ulubionych widoków na co dzień. Uwiecznione panoramy miast na fototapetach, takich jak: Zakopane, Dubrownik, Praga, Chicago czy Florencji, na długo pozostaną barwne i ożywione, ciesząc oko i urozmaicając wnętrze dokładnie tak, jak lubisz.

Wyjeżdżając na wakacje, mamy nadzieję, że będzie nam dane nacieszyć oczy pięknymi widokami. Ich podziwianie pomaga w odprężeniu się i zapomnieniu o problemach życia codziennego. Co jednak należy zrobić, gdy jesteśmy skazani na siedzenie w naszym rodzinnym mieście, z dala od pięknych krajobrazów? Wystarczy zakupić tapety panoramiczne do kuchni!