Fototapety mapy

Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy

Fototapety mapy

Fototapeta jest doskonałym sposobem na odmianę każdego wnętrza. Wybierając tę odpowiednią uczynimy pomieszczenie bardziej dynamicznym, spokojnym, eleganckim lub designerskim. Wszystko zależy od tego, jaki ostateczny efekt pragniemy uzyskać. Oryginalnym pomysłem jest wykorzystanie na fototapetach rozmaitych wzorów mapy. Fototapeta z mapą świata idealnie sprawdzi się tak naprawdę w każdej aranżacji. Można ją zastosować zarówno w salonie, sypialni, jak i w przedpokoju lub w pokoju dziecięcym. Istotne znaczenie ma obecny wystrój wnętrza i umiejętność optymalnego dopasowania fototapet z mapami do danej stylizacji.

Wyniki: 114

Mapa na fototapecie - aranżacja salonu i sypialni

Podążając za najnowszymi trendami wnętrzarskimi w salonie lub sypialni raczej nie zdecydujemy się na tradycyjną, polityczną mapę świata pełną barw. Biorąc pod uwagę mnogość współczesnych rozwiązań graficznych dostępnych na rynku fototapet, mapa świata na ścianę w salonie lub sypialni jest jednak jak najbardziej możliwym wyborem. Wystarczy postawić na monochromatyczne barwy, w tym oczywiście odcienie biało-czarne. Stonowana kolorystycznie fototapeta mapa świata jest doskonałą opcją do wszystkich nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Zdecydować się możemy na odcienie ciepłe, takie jak brązy, beże, pomarańcze lub żółcienie albo wybrać kolorystykę bardziej surową. Bestsellerem jest chociażby fototapeta mapa Europy o designerskich konturach. Taka aranżacja ścian okaże się perfekcyjnym tłem w pomieszczeniach modernistycznych i w zależności od intensywności barw może stanowić wyraźny akcent we wnętrzu albo harmonijnie współgrać z całą stylizacją. Do salonów i sypialni tradycyjnych polecane są zwłaszcza stare mapy w kolorystyce sepii. Taka dekoracja idealnie wkomponuje się w przestrzeń kolonialną albo industrialną.

Barwna mapa polityczna świata - doskonała opcja dla pokoi dziecięcych i młodzieżowych

Fototapeta mapa świata na ścianę może pełnić doskonałą funkcję edukacyjną w pokojach dla dzieci. Najmłodsi z pewnością upodobają sobie kolorowe mapy z rysunkami zwierząt, znanych budowli i innych zabytków. Mapa dla dzieci zachęca do poznawania świata i rozwijania wiedzy geograficznej. Większość najmłodszych preferuje żywą kolorystykę na ścianach. Kolorowa mapa na fototapecie czyni pokój dziecięcy dużo bardziej atrakcyjnym, przyjaznym, inspirującym oraz zachęcającym do kreatywności. W pokojach młodzieżowych oryginalną dekoracją ścienną mogą okazać się fototapety ze starymi mapami. Pamiętajmy, aby każdorazowo uzgadniać stylistykę fototapety z dzieckiem.