Fototapety dla dzieci

Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Srebrny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety dla dzieci

Fototapety to wielkoformatowe, efektowne rozwiązania wizualne na ścianę. Mogą prezentować naturę, krajobrazy lub jakiś wybrany motyw z dziedziny sportu, motoryzacji i wielu innych. Przede wszystkim nadają wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu, a dodatkowo mogą odzwierciedlać pasje i zainteresowania mieszkańców. Nie bez powodu są tak często wykorzystywane w aranżacji pokoi dziecięcych. Dzięki ciekawym fototapetom dziecięcym możemy stworzyć na zaledwie kilku metrach, doskonały świat do zabawy, wypoczynku i nauki dla naszych pociech.

Wyniki: 306

Fototapety do pokoju dziecięcego - popularne motywy

Pokój dziecięcy powinien być funkcjonalny, przytulny, a przede wszystkim przyjazny właśnie maluchowi. Wówczas będzie w nim chętniej spędzał czas, a każda chwila zabawy w bajkowej aranżacji będzie zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Fototapety na wymiar dla dzieci to duży wybór obrazów o pełnym optymizmu charakterze – idealnych dla każdego malucha. Najczęstszymi motywami pojawiającymi się na fototapetach do pokoju dziecka są dobrze kojarzące się zwierzaki i rośliny, a także postacie z bajek - między innymi znani super bohaterowie i księżniczki. Zawsze są to radosne i kolorowe grafiki, wśród których znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego malucha, uwzględniając jego wiek, płeć i zainteresowania.

Fototapety dla chłopca

Mali panowie, z pewnością doskonale będą się czuli w towarzystwie znanych super bohaterów, takich jak Superman, Batman, czy też Kapitan Ameryka. Dlatego to właśnie oni często pojawiają się na fototapetach dla chłopców, ale nie tylko! W tym przypadku do wyboru nie może zabraknąć fototapet przedstawiających samochody, samoloty, roboty, czy też dinozaury, a nawet kosmos! Spory wybór fototapet jest również dla małych sportowców, a wśród nich: piłka nożna, koszykówka, czy nawet wyścigi samochodowe.

Fototapety dla dziewczynek

Twoja mała dama jest zafascynowana bajkowymi księżniczkami? Stwórz jej zatem własną komnatę, jak dla małej księżniczki przystało! Na fototapetach dla dziewczynek, najczęściej ujrzymy: zamki, wróżki, syreny, bohaterów z Krainy Lodu, czy My Little Pony. Nie brakuje również propozycji ze zwierzakami, jakie małe dziewczynki lubią najbardziej, czyli kotkami, pieskami, misiami, sowami i motylami. Wiele propozycji fototapet z bajkowym światem, z pewnością rozwinie kreatywność młodych dam i sprawi, że pokochają swoją małą przestrzeń.

Fototapeta 3d dla dziecka

Jeśli chcesz stworzyć na prawdę wyjątkowy pokój dziecięcy, koniecznie sprawdź fototapety 3d dla dziecka! Dzięki odpowiedniej perspektywie dają wrażenie głębi, tworząc dodatkową nieodkrytą przestrzeń, a obiekty mogą wydawać się bliższe lub dalsze. Zdecydowanie nadadzą wyjątkowego charakteru pokoju dziecięcemu.