Fototapety morze

Kategorie
Kolor
Niebieski
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety morze

Bezkres morza to zachwycający widok. Może przywoływać różne wspomnienia, ale zawsze okraszone pięknym krajobrazem. Rodzinne wakacje, wypady na plażę ze znajomymi lub romantyczne zachody słońca z ukochaną osobą. Takie wspomnienia, jak i sam krajobraz morza może być bliżej Ciebie! Wystarczy wystrój mieszkania wzbogacić fototapetą z morzem, by na zawsze zatrzymać u siebie ten piękny widok i nadać wyjątkowy charakter wnętrzu. Fototapety to wielkoformatowe dekoracje ścienne, tworzące fascynujący efekt wizualny. Wśród nich znajdziemy właśnie tapety morskie, które ucieszą wszystkich miłośników plażowania, morskiej żeglugi, czy też po prostu tego malowniczego krajobrazu, który jest równie piękny o każdej porze roku. 

Wyniki: 162

Popularne fototapety z plażą i morzem

Widok na morze, jest częstym ornamentem fototapet. Nic dziwnego, to dobrze kojarzący się motyw natury, który niewątpliwie wprowadza harmonię we wnętrzu domu. Jego bezkres kojarzy się z tym co nie odkryte i wolnością, a piękna barwa napawa spokojem. To właśnie to co niezbędne do odpoczynku i ładowania energii na nowe wyzwania, to czego poszukujemy w domowym zaciszu. Na takich fototapetach możemy ujrzeć nasze polskie morze bałtyckie, jak i te z bardziej egzotycznych miejsc, takich jak Tajlandia. Popularnym motywem jest statek na morzu, molo, klify, czy też wzburzone fale, a także plaże i palmy. Znajdziemy propozycję fototapet morze w żywych kolorach z dominującym morskim błękitem, jak i w ciepłych barwach w aurze zachodzącego słońca. Dzięki bogatej ofercie w tej kategorii, każdy może znaleźć idealną tapetę morską dla swojego wnętrza. Są one dobrym wyborem dla stworzenia ciekawej aranżacji salonuoryginalnej kuchni, jadalni, jak i przytulnej sypialni lub łazienki. 

Fototapeta z widokiem morza w przytulnej sypialni

Szukając inspiracji do zaaranżowania nowoczesnej i oryginalnej sypialni, warto pochylić się nad dekoracją ścienną, jaką jest fototapeta z morzem. Sypialnia powinna być naszym azylem, dlatego jej wystój powinien być maksymalnie przyjazny. Jeśli zależy nam na minimalistycznym wystroju, najlepiej postawić na fototapetę zachowaną w jasnych barwach, ukazującą żywiołową wodę morską. Z kolei, jeśli chcemy uzyskać bardziej przytulną przestrzeń w sypialni warto wybrać fototapetę plaża i morze o zachodzie lub wschodzie słońca. Wówczas stworzymy romantyczną, nieco intymną atmosferę. To też idealne rozwiązania dla sypialni o małym metrażu. Wówczas dzięki morskim krajobrazom otwieramy jej przestrzeń, zyskując optyczne powiększenie pokoju. 

Fototapeta morskie w relaksującej łazience

Coraz częściej fototapety stają się elementem aranżacyjnym łazienek. Nadal to bardzo oryginalne rozwiązanie, akurat dla tych pomieszczeń, ale niewątpliwie bardzo efektowne. Szczególnie atrakcyjnym motywem do łazienki są krajobrazy morza. Widok na grotę morską, klif, czy też skąpaną w słońcu plażę, pozwoli poczuć się w zwykłej domowej łazience, jak w prywatnym SPA lub jak na egzotycznych wakacjach. To aura pobudzająca zmysły i gwarancja doskonałego, błogiego relaksu.