Fototapety góry

Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety góry

Trudno znaleźć osobę, którą nie zachwyca krajobraz gór. To wspaniałe cuda natury na które, gdy tylko spojrzymy, napawają nas spokojem. Któż, zatem nie chciałby przenieść ich do własnego domu? Dzięki nowoczesnym fototapetom, możesz mieć góry na ścianie właśnie w swoim mieszkaniu. Fototapety z motywem gór to doskonały wybór dla wszystkim miłośników górskich wędrówek i spędzania czasu na łonie natury. Co, ważne motyw natury na ścianie, otwiera domową przestrzeń i wprowadza powiew świeżości. Widok na góry pozwala poczuć się bliżej natury, co sprzyja odpoczynkowi i właśnie taki możesz sobie zapewnić, bez potrzeby wychodzenia z domu. Fototapety z krajobrazem gór, jako wielkoformatowe grafiki z realistycznym widokiem zdecydowanie nadają pomieszczeniu wyjątkowego i oryginalnego charakteru.

Wyniki: 668

Fototapeta gór, które kochasz najbardziej!

Górskie widoki zmieniają się wraz z porą roku, ale o każdej są równie zachwycające. Dlatego, też oferta fototapet gór, jest na prawdę bogata. Możesz wybrać fototapetę przedstawiającą krajobraz gór latem, kiedy jest zielono i kwitnącą lub fototapetę z zimowym krajobrazem ukazującym ośnieżone szczyty gór. Popularne są fototapety szczyty gór, zachowane w stonowanej kolorystyce, a także w kolorystyce zachodzącego słońca. Propozycje fototapet z motywem gór, zachowane w zimowej kolorystyce, wpisują się w minimalistyczne i nowoczesne trendy i zdecydowanie wprowadzają w skandynawski klimat. Natomiast te w bardziej ciepłych kolorach, sprawiają, że wnętrze nabiera bardziej rustykalnego charakteru i staje się przytulne.

Do jakiego pomieszczenia fototapeta z motywem gór?

Fototapety gór wpisują się w niemal każde pomieszczenie. Są doskonałym wyborem do sypialni, gdzie poszukujemy wyciszenia i relaksu, ale również salonu, gdzie równie często wypoczywamy, a także przyjmujemy gości. Taki, górski krajobraz ścienny doskonale komponuje się z białymi i drewnianymi meblami, jest też doskonałym tłem dla mebli tapicerowanych. Widok gór na ścianie, coraz częściej gości w aranżacjach nowoczesnych łazienek, co zdecydowanie czyni je oryginalnymi.