Fototapeta cegła

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Srebrny
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapeta cegła

Cegła dawniej była wyłącznie materiałem budowlanym, ale już od dłuższego czasu doskonale spełnia również funkcje dekoracyjne. W nowych domach pozostawia się całe ściany nie pokryte tynkiem, w kamienicach odsłania się piękną, starą cegłę. Jeżeli doceniamy piękno ceglanej ściany, a nie mamy możliwości lub chęci na prace budowlane, możemy zastąpić naturalną cegłę fototapetą w cegły, która stanowi doskonałą imitację cegły.

Wyniki: 105

Ceglana ściana na fototapecie

Takie fototapety z motywem czerwonej, białej lub szarej cegły, a także z motywem muru ceglanego doskonale wyglądają przy nowoczesnych wystrojach wnętrz i minimalistycznych loftach. Można jednak się pokusić na dekorację innych wnętrz, przyklejając fototapetę w cegły np. na fragment ściany lub oklejając nią nierówności i części zakrywające różne instalacje wodociągowe w kuchni lub łazience.

Fototapety w cegły mają cechy prawdziwego, naturalnego materiału: są różnokolorowe. Są do wyboru fototapety w cegły białe, czerwone w różnych odcieniach, żółte a nawet szare. Można nimi dekorować każde pomieszczenie w domu. Świetnie będzie wyglądać np. fototapeta - biała cegła w salonie. Jest naturalna, w neutralnym kolorze, a więc można do niej łatwo dobrać kolorystycznie umeblowanie i materiały dekoracyjne. Fototapeta Cegła w kolorze szarym będzie się dobrze prezentować w każdym wnętrzu, które urządzamy w modnych obecnie barwach popielatych, od jasnego, gołębiego do stalowego i grafitowego.

Fototapeta z ceglanym murem na Twojej ścianie

Jedną ścianę w kuchni, pokoju, a nawet w łazience można okleić fototapetą z szarą cegłą, zwłaszcza jeśli mamy chociaż jeden mebel w tym kolorze. Będzie modnie i elegancko. Zamiast malować wszystkie ściany na jednolity kolor, warto przykleić chociaż na jedną z nich albo na fragment ściany fototapetę z szarą lub białą cegłą.
Więcej uwagi należy poświęcić dekoracji pomieszczenia Fototapetą Cegła o wzorze czerwona cegła. Wiele jest odcieni czerwonej cegły i musimy zadecydować jaki kolor będzie nam odpowiadał i jaki się sprawdzi w naszym mieszkaniu.
Czerwony kolor cegły na fototapecie ociepli każde wnętrze i stworzy ciekawy, przytulny klimat.