Fototapety mapy świata

Kategorie
Kolor
Niebieski
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety mapy świata

Chcąc uzyskać oryginalną aranżację wnętrza, warto postawić na wielkoformatowe grafiki ścienne, które z pewnością będą tworzyć efektowne rozwiązania. Fototapety, o których mowa, mogą przedstawiać przeróżne krajobrazy, naturę, czy też architekturę lub nawiązywać do konkretnych motywów: jedzenia, sportu, motoryzacji i wielu innych. Są elementem dekoracyjnym, poprzez który można wyrazić swoją osobowość i styl. Wśród wielu propozycji, dużą popularnością cieszy się mapa świata na ścianę. Fototapeta z tym motywem pasuje zarówno do domu, jak i biura.

Wyniki: 68

Fototapety z mapą - cały świat bliżej Ciebie!

Dzięki tak prostemu rozwiązaniu, jak umieszczenie mapy świata na ścianie, możesz poczuć, że każde, nawet najbardziej odległe miejsce jest w Twoim zasięgu. To motyw, który zadowoli miłośników podróży, historii i kulturoznawstwa. Fototapety z mapą świata dostępne są w wielu wersjach. Mogą być zachowane w stylu retro lub mieć nowoczesny charakter. Oznacza to, że mapa fizyczna świata na fototapecie może być w pięknych, kolorowych barwach, lub tylko w czerni i bieli lub przedstawiona w starej sepii. Może być dość prosta, minimalistyczna lub stworzona z różnych zdobień. Mapy polityczne świata na ścianę są doskonałym wyborem do pokoju nastolatka, ale również sypialni, salonu czy biura.

Mapa świata dla dzieci - nowoczesna i edukacyjna dekoracja!

Pokój dziecięcy to miejsce, w którym maluch nie tylko się bawi i odpoczywa, ale również uczy. Dlatego warto, od jego najmłodszych lat zadbać o to, by otaczająca przestrzeń sprzyjała nauce. Doskonałym wyborem w aranżacji dziecięcego pokoju jest zatem wzbogacenie go o mapę świata dla dzieci. Motyw ten w wersji wielkoformatowej, doskonale działa na zmysły i wzbudza ciekawość maluchów. Jednocześnie stanowi nowoczesną dekorację ścienną, która jest na tyle uniwersalna, że może zdobić pokój dziecka przez długie lata.