Fototapety okno z widokiem na morze

Kategorie
Kolor
Niebieski
Brązowy
Szary
Biały
Wielokolorowy

Fototapety okno z widokiem na morze

Piękne widoki z okna, są pożądane przez wielu. Jednak są też w cenie! Mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, wśród pięknych krajobrazów, niestety nie są w zasięgu wielu z nas. Nic jednak straconego! Wiele możemy zdziałać, odpowiednią aranżacją pomieszczenia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, nawet mieszkając w starym blokowisku, możesz poczuć się jak na błogich wakacjach. A nic, nie kojarzy się tak z wakacjami, jak widok morza! Jego bezkres, piękna błękitna barwa i siła natury, zdecydowanie działają na zmysły. To wszystko możesz mieć bliżej siebie, dzięki fototapecie morza za oknem. Ten motyw jest dość uniwersalny - wpasowuje się w różne style aranżacyjne, uświetniając je i wprowadzając powiew oryginalności.

Wyniki: 13

Widok z okna na morze w Twoim domu!

Fototapety z widokiem przez okno, są wyjątkowo oryginalne, ale również bardzo magiczne. Zdecydowanie pozwalają się nieco rozmarzyć, pobudzają kreatywność i działają na zmysły. Dzięki temu, nie ruszając się z domu, można się wyciszyć i maksymalnie zrelaksować. Najczęstszym motywem takich fototapet, jest widok z okna na morze. Mogą one przedstawiać morze w porze dziennej lub o zachodzie lub wschodzie słońca. Widok ten może odkrywać również nieco plaży lub być uzupełniony o odległe żaglówki i statki. Wersji jest na prawdę wiele, zatem każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla swojej przestrzeni. Fototapeta okna z widokiem na morze, sprawdzi się w salonie, jak i sypialni. Coraz częściej pojawia się też w aranżacji nowoczesnych łazienek.

Fototapeta 3d otwarte okno

Fototapeta z imitacją okna, jest sprawdzonym trickiem wnętrzarskim. Poza wyjątkową dekoracją, pozwala zyskać nową, nieodkryta przestrzeń, a tym samym zmienić optycznie pomieszczenie. Zatem fototapety 3d otwarte okno, są idealnym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń. Efekt otwartej przestrzeni zdecydowanie wprowadza powiew świeżości.