Fototapety owoce

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety owoce

Często możemy oglądać na obrazach starych mistrzów, zwłaszcza flamandzkich „martwą naturę”, gdzie oprócz innych produktów żywnościowych królują owoce. Są to różne gatunki: jabłka, gruszki, śliwki, winogrona, cytryny, pomarańcze, granaty. Owoce leżą jakby rozsypane na stole lub są ułożone na talerzach, misach, paterach. A wszystkie wyglądają smakowicie, są dojrzałe, jędrne i kolorowe.

Wyniki: 90

Owoce wpadające do wody na tapecie

Takie właśnie owoce są prezentowane na fototapetach owoce: apetyczne, świeże, wielobarwne. Fototapety z owocami prezentują różne gatunki owoców: nasze swojskie, rosnące w przydomowych ogródkach, w sadach lub w lesie, ale także egzotyczne, dawniej trudno dostępne w sklepach, albo całkowicie nieobecne, dzisiaj nie stanowiące już nadzwyczajnej atrakcji. Wszystkie wzory na fototapetach owoce są atrakcyjne i te z owocami prosto do podania na stół i te z owocami rozsypanymi, jakby prosto przyniesionymi z ogrodu i przedstawiające owoce spadające do wody.
Fototapeta owoce może być z sukcesem prezentowana w salonie. Można ją zwyczajnie nalepić na ścianę, np. nad stołem lub kanapą. Proponujemy również inny sposób na dekorację salonu. Fototapeta z owocami „oprawiona” w ramy może dekorować salon w charakterze obrazu na wzór starego obrazu z martwą naturą dawnych mistrzów malarskich. Można również zrobić z takiej fototapety o wzorach różnych owoców tryptyk lub dyptyk. Taki sposób dekorowania ścian za pomocą fototapety w ramkach jest obecnie bardzo popularny.

Fototapeta z owocami do kuchni

Dobrym miejscem dla fototapety z owocami jest kuchnia, gdzie przygotowujemy owoce do jedzenia, sporządzamy z nich napoje i przetwory. Fototapeta do kuchni z owocami będzie piękną kolorową dekoracją, zwłaszcza że dzięki bogatej i różnorodnej tematyce będzie ją łatwo dobrać do stylu każdej kuchni. Może być przyklejona nad stołem, można ją też obramować i wtedy będzie pełniła rolę pięknego, niebanalnego obrazu.