Fototapety żółte taksówki

Kategorie
Kolor
Żółty
Złoty
Biały
Wielokolorowy

Fototapeta z taksówkami – dla miłośników tętniących życiem miast

Jest w tym widoku jakaś nieoceniona energia, jakieś życie nadające barw dniu codziennemu. Żółtych, słonecznych, nowojorskich barw pędu, sukcesu, energii tłumu, popkultury, klimatu ulic jednego z największych na świecie miast, tak blisko, że możesz tego dotknąć i poczuć wręcz namacalnie. Nowy Jork kusi, przyciąga, magnetyzuje, uzależnia.

Fototapeta z taksówkami nada wyrazu i odmieni każde pomieszczenia, zarówno w domu – pokój dziennym, sypialnię, jadalnię, salon, jak i w biurze – gabinet, sekretariat, korytarz, lobby. Atencyjna Ameryka tuż obok, zatrzyma wzrok zarówno Twój, jak i Twoich gości czy klientów.

Żółte taksówki w Nowym Jorku – klasyka sama w sobie

Zgiełk Manhattanu – Times Square, Wall Street, Piąta Aleja i wszystkie inne kultowe miejsca – ich klimat otoczy Cię, przesiąknie i naładuje energią za każdym razem, gdy spojrzysz na krajobraz wypełniający, wcześniej pustą i pozbawioną wyrazu, ścianę. Taksówki w Nowym Jorku to motyw uniwersalny, który zgra się z niemalże każdą przestrzenią, zarówno codzienną, domową, jak i bardziej elegancką, oficjalną. Dekoracja ścienna w tej właśnie formie w bardzo prosty i jeszcze bardziej skuteczny sposób dopełni każdą aranżację, doda jej stylu i nowoczesności, przywoła miłe skojarzenia i pobudzi do działania. Być może nawet… poczujesz się jak w filmie.