Fototapety las brzozowy

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety las brzozowy

Na fototapetach bardzo popularny jest motyw lasu. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ludzie zamieszkując w domach i mieszkaniach zawsze będą częścią natury i przyroda zawsze będzie ich fascynować. Stąd też częste w naszych wnętrzach dekoracje nawiązujące do lasów.
Wśród fototapet z motywem lasu chyba czołowe miejsce zajmuje fototapeta Las brzozowy. Brzoza jest specyficznym drzewem: wysokim, smukłym, o całkowicie białym lub biało czarnym pniu i drobnych listkach. Właśnie ten pień brzozy wyróżnia to drzewo wśród wszystkich innych i przysparza brzozie miłośników.

Wyniki: 78

Fototapeta z lasem brzozowym łączy w sobie ciekawą kolorystykę

Brzozowy las rośnie często w skupisku, pień przy pniu, przepiękna kolumnada w biało czarnym kolorze. Tapeta w brzozy to często obraz, na którym królują właśnie te dwa kolory. Dzięki temu taka właśnie fototapeta z lasem brzozowym będzie doskonale współgrała z nowoczesnym wystrojem wnętrza, w loftach i w minimalistycznych dekoracjach pokoi. Dla osób kochających minimalizm i te dwa wyraziste kolory, brzozowy las to idealna dekoracja nawet całej ściany.
Nasza oferta zawiera również fototapety brzozy w innej palecie barw. Można wybrać tapetę w brzozy przedstawiającą nie tylko pnie tych drzew. Las brzozowy o pięknych szmaragdowych liściach na tle zieloności traw i błękitu nieba to przepiękna dekoracja ściany w każdym pokoju. Piękna fototapeta brzozy na motywach zachodu słońca z prześwietlającymi promieniami poprzez brzozowe pnie, to widok, który można stale podziwiać i nigdy się nie znudzi. Można również wybrać fototapetę brzozy przedstawiającą drogę leśną przez brzozowy las latem, kiedy dominują kolory zieleni, ale również jesienią, kiedy to liście brzozy żółkną i pokrywają trawę i drogę leśną dywanem żółtych liści.

Fototapeta brzozowy las do sypialni

Fototapeta do sypialni – brzozowy las w takich właśnie kolorach, wspaniale uspokaja i wycisza emocje po całym dniu i pozwala zrelaksować się przed snem. Tapeta brzozy na ścianę dobrze pasuje również do innych pomieszczeń. Salon z fototapetą las brzozowy zachwyci gości i stworzy naturalny, ekologiczny klimat. Łazienka z fototapetą brzozy, zwłaszcza z motywem biało-czarnych pni brzozowych będzie współgrała z innymi detalami w tym pomieszczeniu, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na ściany w bieli. Kuchnia, zazwyczaj w jasnych kolorach, na pewno zyska na ozdobieniu ściany fototapetą Las brzozowy.
Tapeta w brzozy nie musi pokrywać całej ściany w pomieszczeniu. Można wybrać fragment brzozowego lasu i nakleić go na części ściany, na którą nie mamy pomysłu. Często mamy w mieszkaniu korytarz lub przedpokój, gdzie nie można ustawić mebli, ani powiesić obrazów, bo nie ma perspektywy do ich oglądania. Wtedy możemy z powodzeniem okleić ścianę fototapetą las brzozowy. Będzie pięknie i klimatycznie, jakbyśmy się znaleźli w jego wnętrzu.