Fototapety schody

Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Zielony
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety schody

Temat Fototapet Schody wydaje się na pierwszy rzut oka banalny i mało oryginalny. Bo przecież schody, to tylko konstrukcja umożliwiająca komunikację pieszą pomiędzy różnymi poziomami. Materiał, z jakiego są wykonane schody jest co prawda bardzo różny, bo może to być metal, kamień lub płytki, kształt konstrukcji też jest zróżnicowany, bo są schody wewnętrzne i zewnętrzne, proste i kręcone, o podeście prostokątnym lub półokrągłym, ale to wszystko byłoby mało, aby ten temat prezentować na Fototapecie.
Dopiero sam kontekst, w jakim są umieszczone schody powoduje, że taka konstrukcja architektoniczna staje się interesująca i może zachwycić obserwatora.

Wyniki: 57

Śródziemnomorski klimat dzięki fototapetom z uliczkami i schodami

Na Fototapetach Schody zobaczymy więc schody olbrzymie, piękne, obramowane rzeźbionymi ścianami, ze starymi budynkami w tle, jak chyba najbardziej znane Schody Hiszpańskie w Rzymie. Stare schody prowadzące do wiekowych budynków, takich jak zamki, pałace czy też kościoły, współgrają stylowo z tymi budynkami, są wysokie, dostojne i idealnie pasują do tych starych zabytków.
Inny urok mają schody i schodki w miastach i miasteczkach na południu Europy. Stare ulice, stare kamieniczki, stare schody, to widok jedyny w swoim rodzaju. Utrwalone na Fototapetach Schody ozdobią pomieszczenie w naszych domach, stworzą przytulny, śródziemnomorski klimat.

Motywy schodów 3D idealnie pasują na fototapety

Fototapety przestrzenne, przedstawiające schody i schodki dodają obrazowi autentyczności. Schody 3D są tak sugestywne, że nieraz trzeba przestrzec gości, aby nie próbowali na nie wejść. Uliczka i schody to motywy często oglądane nie tylko na filmach i na obrazach.
Fototapeta Schody dzięki swojej technologii i wielkości ma przewagę nad obrazem o tej tematyce i stanowi oryginalną dekorację ściany. Stare schody w ogrodach, drewniane lub omszone kamienne, to mała architektura ogrodowa i jest elementem pożądanym, zwłaszcza w ogrodach urządzonych w stylu japońskim. Widok takich schodków wiąże się z całym ogrodowym krajobrazem: drzewami, krzewami i kwiatami.

Fototapety przestrzenne ze schodami

To samo można powiedzieć o fototapecie schody z widokiem na schody wejściowe do domów w miasteczkach, o starych uliczkach pnących się w górę, gdzie zamiast gładkiego podłoża zastosowano kamienne schody. Takie uliczki z malowniczymi schodkami często można spotkać na południu Europy, zwłaszcza w Grecji, we Włoszech i Hiszpanii. Schodki tam są stare, często od wieków używane, o czym świadczy wgłębienie pośrodku. A wokół rosną kwitnące drzewa i kwiaty ustawione w doniczkach.
Takie klimatyczne obrazy uwidocznione na Fototapetach Schody, a zwłaszcza przestrzenne, w technologii 3D potrafią zmienić wnętrze salonu lub sypialni, a umieszczone na ścianie przedpokoju, powiększyć to pomieszczenie i wprowadzić interesujący element dekoracyjny.