Fototapety z kotami

Kategorie
Kolor
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety z kotami

Urocze, nieco rozczulające, a niekiedy niesforne i bardzo charakterne. Takie są właśnie koty! Jednych rozczulają, a inni się z nimi utożsamiają. Z pewnością ich motyw we wnętrzu wielu domów, będzie miał swoje wyjątkowe znaczenie. Fototapety z kotami, stanowią oryginalną dekorację, która sprawdza się w miejscach, w których powinna panować przyjazna atmosfera. Można wpasować je w aranżację salonu lub sypialni, czyniąc je bardziej przytulnymi, a także pokoi dziecięcych. Są też odpowiednie do gabinetów weterynaryjnych, czy przedszkoli.

Wyniki: 27

Fototapety ze zwierzętami: koty!

Fototapety ze zwierzętami to więcej niż dekoracje. Są wyrazem zamiłowania do natury i zwierząt. W ich kategorii najczęściej spotykanym motywem są koty, w różnych wersach: małe, duże, śpiące lub bawiące się. Charakteryzują się ślicznymi pyskami i przyjaznym futerkiem, a także milusińskim usposobieniem. Wyjątkowo prezentują się na fotografiach wielkoformatowych, dzięki czemu stały się ich częstymi bohaterami. Fototapety z kotami wpływają na pomieszczenie nieco uspakajająco, co sprawia, że lepiej nam się odpoczywa w takim otoczeniu. Wiele propozycji tych ściennych dekoracji jest zachowana w jasnej tonacji, rozświetlając pomieszczenie. Ponadto dostępne są kolorowe propozycje np. przedstawiające koty na łonie natury: w ogrodzie lub na łące. Z kolei bardzo klimatyczną propozycją jest czarny kot na fototapecie. Taka wersja wprowadzi przytulny i nieco tajemniczy nastrój.

Fototapeta dla dzieci z kotami

Z racji tego, że koty, tak dobrze się kojarzą, są również doskonałymi towarzyszami dla dzieci i będą mile widziane w ich pokoikach. Fototapety dla dzieci z kotami, są na tyle uniwersalne, że będą odpowiednim wyborem zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców i mogą im posłużyć przez długie lata. Wśród dzieciaków największą sympatię zdobywają propozycje na których są bawiące się i małe koty. Tapety te wyglądają przesłodko i tworzą miły nastrój.