Fototapety z ptakami

Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety z ptakami

Świat natury dostarcza wyjątkowych inspiracji również do aranżacji wnętrz. Natura nas zachwyca, czasem uspokaja innym razem budzi respekt. Będąc tak blisko nas, wciąż pozostaje nieco tajemnicza. To pewnie dlatego, tak chętnie otaczamy się motywami wprost ze świata przyrody i zwierząt. Chcą wprowadzić ich akcent do wnętrza swojego domu, warto postawić na fototapetę z naturą w roli głównej. Jednym z najbardziej popularnych motywów w tej kategorii są ptaki. Pojawiają się na tapetach w różnych wersjach, w locie, ptaki na drzewie, na tle nieba lub jakiegoś krajobrazu.

Wyniki: 101

Stwórz oryginalny design wnętrza, dzięki fototapecie ptaki!

Ptaki są dość uniwersalnym i z pewnością ponad czasowym zdobieniem. Dlatego, fototapety z ptakami sprawdzą się zarówno w typowo męskim mieszkaniu o dość surowym, minimalistycznym wystroju, jak i w kobiecej sypialni, a także przytulnym, rodzinnym domu. Popularne fototapety przedstawiające odlatujące czarne ptaki, uświetnią niemal każdą aranżację, nie przytłaczając jej. Z kolei ptaki na drzewie wprowadzą harmonię we wnętrzu oraz pozytywne wibrację, które będą sprzyjać odpoczynkowi. Bardzo ciekawą propozycją jest fototapeta rajski ptak, charakteryzująca się wyrazistymi barwami. To propozycja, dla odważnych, gustujących w orientalnych i egzotycznych wzorach oraz chcących ożywić swoje wnętrza.

Zyskaj wyjątkowy efekt dzięki fototapecie ptaki 3d!

Fototapety 3d są sprawdzonym trickiem, powiększającym pomieszczenia. Wybór tapet przestrzennych jest bogaty i również w tej kategorii znajdziemy propozycję fototapet z motywem zwierząt. Fototapety ptaki 3d, tworzą zachwycający efekt, jeszcze mocniej przybliżający nas do świata natury. Dzięki realizmowi i trójwymiarowej perspektywie, możemy poczuć, jakby ptak z naszej ściany, był wręcz naszym domownikiem. To idealny wybór, dla tych, którzy chcą wprowadzić zmiany w nudnym pomieszczeniu i zyskać coś całkowicie oryginalnego.