Fototapety z tygrysem

Kategorie
Kolor
Brązowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety z tygrysem

Pragniesz swojemu wnętrzu nadać nieco dzikiego, egzotycznego akcentu? Fototapeta z tygrysem zdecydowanie wprowadzi ten wyjątkowy klimat! Drapieżny zwierz, przybliża do świata urzekającej, prawdziwej natury. Duże, dostojne, a jednocześnie budzące podziw koty, nie bez powodu, tak często stają się motywem zdobniczym. Zawsze prezentują się dumnie, co w pełni oddaje ich wyjątkowy charakter. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze odznaczało się oryginalnym i mocnym charakterem, to fototapeta tygrysy jest dokładnie tym, czego szukasz.

Wyniki: 18

Fototapeta: tygrys, do jakiej aranżacji?

Wszelkie tapety zdobione motywami zwierzęcymi idealnie wpasowują się w aranżacje inspirowane światem natury. Fototapety z tygrysem, szczególnie wpasują się w styl kolonialny, czy też boho. Mogą również całkowicie odmienić klasyczne wnętrze. Wbrew pozorom, taka dekoracja sprawdzi się również w minimalistycznej aranżacji. Wszystko zależy od tego, jaki wzór zostanie wybrany, a kolekcja jest na prawdę pokaźna, by każdy mógł wybrać coś odpowiedniego! Ukazany na tapecie tygrys bengalski w swym tradycyjnym umaszczeniu czerni i pomarańczy, ożywią pomieszczenie i nadadzą mu mocnego akcentu. Natomiast biały tygrys, pozwoli zachować monochromatyczny charakter wystroju.

Fototapeta 3d z tygrysem - egzotyczny akcent w Twoim mieszkaniu!

Majestatyczne, dzikie koty, nie przytłoczą nawet małometrażowych, ciasnych czy wąskich pomieszczeń. Uchwycone w odpowiedniej perspektywie, mogą wręcz odmienić postrzeganie całego wnętrza. Wszystko dzięki perspektywie 3d, którą charakteryzuje ukazywanie trójwymiarowych przedmiotów na płaszczyźnie. Wówczas obiekty pierwszoplanowe wydają się być bardzo realistyczne, co gwarantuje wyjątkowe wrażenia, natomiast zachowana za nimi głębia, optycznie powiększa pomieszczenie. Fototapety 3d z tygrysem, są w szczególności efektownym rozwiązaniem wizualnym.