Fototapety tęcza

Kategorie
Kolor
Niebieski
Zielony
Czerwony
Brązowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety tęcza

Pokój, w którym brakuje kolorowych akcentów, może sprawiać wrażenie nieco ponurego. Czasem jednak niewiele trzeba, by zupełnie odmienić charakter wnętrza. Dobrym sposobem na to, by w salonie lub w pokoju dziecięcym stworzyć radośniejszy nastrój, jest położenie na ścianie fototapety z motywem tęczy. Dzięki niej łatwiej będzie zachować uśmiech na twarzy nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Wyniki: 29

Fototapeta tęcza ożywi Twoje mieszkanie

Nowoczesne wnętrza urządzone w minimalistycznym stylu dość często sprawiają wrażenie mało przytulnych. Jednak wcale nie jest konieczne czynienie poważnych inwestycji, by wracając po pracy, móc zrelaksować się w przyjemnym otoczeniu. Zakup fototapety z tęczą okaże się świetnym rozwiązaniem - wprowadzenie wyrazistych kolorów do pomieszczenia naprawdę dużo daje! Motyw tęczy wprawia w marzycielski nastrój i pozwala stworzyć w pokoju przyjazną atmosferę.

Fototapeta tęcza - ogromna frajda dla dzieci

Dzieci szczególnie doceniają takie fototapety. Chyba każdy maluch chciałby mieć w swoim pokoju czarodziejską, barwną tęczę. Obserwowanie wielobarwnego łuku na niebie nie jest możliwe na co dzień, ale codziennie można cieszyć się widokiem tęczy, patrząc na ścianę w swoim pokoju! Warto podarować dziecku radość na co dzień, zamieniając miejsce jego zabawy i wypoczynku w niezwykłą, baśniową przestrzeń.

Fototapety z tęczą mogą zaskakiwać pomysłowością. Barwny motyw nierzadko przedstawiony jest w pomysłowy, oryginalny sposób. Kto lubi niebanalne projekty, ten na pewno będzie zaintrygowany!