Fototapety niebo 

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy

Fototapety niebo

Nie od dziś wiadomo, że fotografie nieba uspokajają myśli, koją zmysły i wyciszają emocje. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy prawdziwie niebiańskie fototapety, które prezentują różne oblicza nieba. Od tego niebieskiego, czystego i słonecznego, po ciemniejsze niebo z chmurami. Wszystkie nasze fototapety są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, by długo zachowywały intensywne kolory i jak najdłużej cieszyły oko naszych klientów, ich domowników i gości.

Wyniki: 170

Fototapeta niebo – dobry pomysł na wyciszenie wnętrza

Na pewno warto sprawić sobie niebiańską tapetę w takim miejscu w domu czy w mieszkaniu, w którym często się przebywa. Dzięki temu fototapeta w niebo będzie pozytywnie oddziaływała na zmysły, doda przytulności i swojskości.

Niebo na sufit – odważny pomysł

Nieco bardziej odważnym i ekstrawaganckim pomysłem jest fototapeta na suficie! Taka tapeta niebo na pewno doda uroku danemu pomieszczeniu, zaintryguje gości i sprawi, że pokój będzie bardziej przytulny. Nabierze także szlachetnego, eleganckiego wyrazu przez skojarzenie z niebiańskimi freskami w zabytkowych renesansowych i barokowych wnętrzach.
Fototapeta nieba umieszczona na suficie ponadto powiększy optycznie pomieszczenie i znacznie je rozświetli. Aby uzyskać pożądany efekt, należy wybrać jasną fotografię niebieskiego nieba z delikatnymi, pierzastymi chmurami w ciepłych i łagodnych odcieniach bieli. Nasze wszystkie fototapety odznaczają się bardzo dobrą trwałością tworzywa i sprawdzą się zarówno na ścianach, jak i na sufitach.
Niebo nocą – tajemniczość i wyciszenie. Niebo w sypialni? Tutaj doskonałym pomysłem będzie fotografia nocnego, tajemniczego nieba. Nocne obrazy nieba sprawdzą się też w innych miejscach, na przykład w salonie czy pokoju gościnnym. Niebo na poddaszu czy na strychu również najlepiej będzie wyglądało właśnie w nocnej, romantycznej lub niesamowitej, nieco groźnej scenerii. Posiadamy fototapety przedstawiające niebo nocą, oryginalne i romantyczne, a także tajemnicze i mroczniejsze.