Fototapety mgła, zamglone krajobrazy

Kategorie
Kolor
Granatowy
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety mgła, zamglone krajobrazy

Fototapeta to popularny i ceniony element dekoracyjny w aranżacji wnętrz. Potrafi nadać pomieszczaniu unikalny styl, a także odzwierciedlić gusta i upodobania domowników. Dodatkowo, jest w stanie stworzyć wyjątkowy klimat, przywołując pozytywne skojarzenia i pobudzając wyobraźnię. Nasz sklep oferuje szeroki wybór zdjęć i wzorów, które mogą znaleźć się na fototapecie. Jeśli jednak szukasz czegoś co wprowadzi do Twojego domu nastrój spokoju i pomoże się odprężyć, polecamy fototapetę z motywem mgły.

Wyniki: 154

Drzewa we mgle czy jezioro we mgle?

Odpowiedź zależy od Twoich osobistych upodobań. Zastanów się, który krajobraz jest ci najbliższy, gdzie lubisz przebywać, jakie miejsca są celem Twoich wakacyjnych wyjazdów? Wybierz fototapetę, na którą będziesz patrzyć z przyjemnością, bo wzbudzi w tobie wspomnienia lub przypomni o tym, co dla Ciebie ważne. Każda z oferowanych przez nas tapet ma wysoki standard wykonania i druku. Dzięki temu nieważne jaki pejzaż wybierzesz, zdjęcie będzie miało świetną jakość, piękne barwy i wieloletnią trwałość. Ostatecznie jednak nie musisz decydować się tyko na jeden motyw. Most we mgle w jadalni, a zamglone drzewa w sypialni? Dlaczego nie!

Fototapeta mgła - do jakich wnętrz pasuje?

Fototapety z motywem mgły mają subtelny i nastrojowy klimat, dlatego pasują do wnętrz o podobnym stylu. Dobrze współgrać będą ze stylistyką skandynawską: bielą, prostymi kształtami i naturalnymi materiałami. Ich sprzymierzeńcem jest również styl minimalistyczny, w którym dominują dwa, trzy stonowane kolory i meble o geometrycznych bryłach. Również pełen romantycznego wdzięku styl prowansalski dobrze sprawdzi się w połączeniu z zamglonym pejzażem. Fototapeta z mgłą w górach będzie natomiast świetnym tłem dla wyposażenia w stylu industrialnym.