Fototapety drzewa

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety drzewa

Drzewa są najdłużej rosnącymi roślinami. Aby osiągnąć odpowiedni pokrój, wysokość i wydać owoce, potrzebują wiele lat. Dlatego też są tak cenne i bronimy je przed niepotrzebną wycinką. Te piękne, wiekowe, majestatyczne rośliny są częstym motywem dekoracyjnym, a więc nie mogło go zabraknąć również na fototapetach drzewa.

Wyniki: 620

Tapety z motywem drzew

Prawie każdy ma jakieś ulubione, „swoje” drzewo. Kochamy dęby, brzozy, klony, lipy, sosny, świerki, kasztany. Istnieje teoria, że niektóre drzewa wytwarzają wyjątkową aurę lub tworzą specyficzny, zdrowy mikroklimat. Na tapetach z motywem drzew są zdjęcia z tymi wszystkimi drzewami, można więc sobie dobrać fototapetę ze swoim ulubionym drzewem.
Drzewa kojarzą nam się przede wszystkim z lasem. Dlatego na tapetach z motywem drzew widać lasy iglaste, liściaste, a także mieszane. Fototapety drzewa będą więc wymarzonym motywem dla miłośników leśnych spacerów i grzybobrania. Lasy kształtują w wyjątkowy sposób krajobrazy. Są piękne same w sobie, ale również jako tło innego elementu krajobrazu, np. jeziora, rzeki, wodospadu, pola lub łąki. Nic tak nie zachwyca, jak lasy liściaste w jesiennych kolorach: brązach, czerwieni i żółci. A lasy górskie, rosnące na stokach, przebarwiające się na kolory jesieni to naprawdę niezapomniany widok. Można je mieć nie wychodząc z domu. Wystarczy nakleić na ścianę odpowiednio wybrane tapety z drzewami.

Fototapety z drzewami do salonu i na każdą ścianę

Na fototapetach drzewo są również prezentowane drzewa owocowe. Hodowane w ogrodach, cieszą wzrok nie tylko dojrzałymi owocami, ale także barwą i masą kwiatów na wiosnę. Piękne i egzotyczne drzewa w lasach tropikalnych to również motywy Fototapet Drzewo. Wiele osób w naszym klimacie tęskni do widoków palm i innych egzotycznych drzew, a więc wybór takiej fototapety będzie naturalnym i uzasadnionym odruchem.
Fototapety drzewa na ścianę najlepiej będą wyglądały na dużych powierzchniach ścian. Jednak fototapeta z pojedynczym drzewem to piękna dekoracja wąskiego fragmenty ściany w salonie lub sypialni, części przedpokoju lub kuchni.