Fototapety storczyki

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety storczyki

Tapeta ze storczykami to niewątpliwie hit ostatnich sezonów. Kwiaty te są bowiem prawdziwym dziełem sztuki, które niesie za sobą bogatą symbolikę znaną już od czasów Wiktoriańskich. Fototapeta z tymi przepięknymi, różnokolorowymi kwiatami to idealny sposób na urokliwe, przytulne oraz niezwykle modne wnętrze.

Wyniki: 41

Fototapeta storczyk, czyli piękne kwiaty w każdym pomieszczeniu

Storczyki to kwiaty o wyjątkowej urodzie pociągające swoim urokiem osobistym oraz czarem. Dzięki bogatym barwom stanowią one wspaniałą ozdobę każdego pomieszczenia. Tapety ze storczykami nadadzą naszym wnętrzom nieco świeżej aury oraz będą stanowić egzotyczny akcent, który sprawia, że każda przestrzeń stanie się bardziej atrakcyjna. Storczyk żółty będzie stanowił idealny element dekoracyjny w stonowanych, jednobarwnych wnętrzach. Przełamie on powszechną nudę i wprowadzi nutkę elegancji. Fototapeta ze storczykami nada się również do jadalni, kuchni oraz salonów. W zależności od pożądanego przez nas efektu, storczyk do kuchni może przybierać wiele barw - niebieską, żółtą, białą, fioletową, czerwoną, a także różową.

Tapety w storczyki i ich bogata symbolika

Storczyki już od epoki Wiktoriańskiej, niosą za sobą szereg symboli. Podobnie jak róże, wyrażają one uczucia, a każdy z kolorów odnosi się do innego stanu emocjonalnego. Warto wziąć to pod uwagę urządzając nasze wnętrza. Storczyki w kolorze czerwonym są symbolem bezgranicznej miłości, storczyk żółty - przyjaźni, biały - niewinności, piękna oraz elegancji, różowy natomiast - wdzięku i kobiecości. Fototapety z motywem storczyków są nie tylko szykownym dodatkiem, ale także niosą za sobą pewne przesłania. Fototapeta z czerwonymi storczykami będzie zatem świetnym dodatkiem do każdej sypialni, natomiast fototapeta do salonu storczyk sprawdzi się w odcieniach bieli, żółci oraz różu.

Ze względu na swój wyjątkowy charakter, fototapety ze storczykami świetnie dopasują się do każdego wnętrza, tworząc niepowtarzalne, cudowne dekoracje ścienne. Zobacz szczegóły naszej kolekcji i wybierz fototapetę, która trafia w Twój gust!