Fototapety kwiat wiśni

Kategorie
Kolor
Niebieski
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety kwiat wiśni

Oferowane przez nas fototapety kwiat wiśni zostały wykonane z troską o najwyższą jakość, dzięki czemu są łatwe w montażu i przez długie lata będą stanowić piękną ozdobę. Sprawdź, czym odznacza się wyjątkowa tapeta z drzewem i kwiatem wiśni.

Wyniki: 25

Kwitnąca wiśnia na tapecie w Twoim domu

Natura nieprzerwanie nas oszałamia i zaskakuje. Jednym z najpiękniejszych przykładów jej cudów są wiosenne kwiaty wiśni, otulające drzewo zaraz po przebudzeniu z zimowego snu. Te małe, jasnoróżowe kuleczki stanowią jeden z pierwszych znaków nadchodzącej wiosny. Jednak zdajemy sobie sprawę, że ten wyjątkowy spektakl natury jest bardzo ulotny - prawa przyrody są niezmienne i kolejny raz widokiem kwiatów wiśni będziemy cieszyć się dopiero za rok. Na szczęście fototapeta drzewa kwitnącej wiśni da możliwość zatrzymania w domu widok na gałęzie ozdobione delikatnymi kwiatami przez 12 miesięcy w roku. Ta niepowtarzalna ozdoba sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni czy łazience i sprawi, że wnętrze zyska delikatności i jeszcze bardziej będzie zachęcało do wypoczynku.

Wiśnia japońska - symbol dalekiego kraju

Kwitnąca wiśnia to chyba najbardziej znany symbol Japonii. Obchodzone u progu wiosny Święto Kwitnącej Wiśni, Hanami, to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w tym kraju. Kwiaty wiśni, nie tylko w kulturze japońskiej, mają bogate znaczenie, odwołujące się do ulotnego piękna natury i powiązaniu człowieka z przyrodą. Drzewo wiśni, także jako fototapeta, pozwoli wprowadzić w Twoim domu atmosferę harmonii i spokoju. Będzie idealnym uzupełnieniem wnętrza urządzonego w stylu orientalnym oraz takiego, którego motywem przewodnim jest relaks.