Fototapety łąka

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety łąka

Fototapeta to idealny pomysł na udekorowanie wnętrza. Jest zdecydowanie łatwiejsza w utrzymaniu i pielęgnacji niż zwykła, pomalowana jedynie farbą ściana. To kreatywny pomysł na nadanie przestrzeni klimatycznego rysu na zdecydowanie większą skalę niż obraz zawieszony nad stolikiem. Przy odpowiednim umiejscowieniu może dać nam złudzenie, że znajdujemy się w zupełnie innym miejscu niż zacisze naszego własnego domu. Decydując się na fototapetę łąki możemy zamienić swój pokój w zagubioną w naturze oazę, naszą własną, prywatną łąkę. Lub jeśli udekorujemy nią pokój dziecięcy, nadając mu bardziej błogi i sielankowy klimat, zmniejszymy ryzyko odcisków tłustych rąk na ścianie. Faktura fototapety z kwiecistą łąką nie pobrudzi się tak szybko i łatwo jak farba. To czyni ją doskonałym rozwiązaniem do wnętrz pomieszczeń przeznaczonych dla najmłodszych.

Wyniki: 130

Kwiecista łąka na fototapecie

Fototapeta z kwiatami na łące to idealny pomysł na dekorację sypialni. Widok zielonej łąki po przebudzeniu to cudowny sposób, by z uśmiechem witać dzień. Obecność natury, nawet na zdjęciach i obrazach, wpływa kojąco na ludzki umysł, pomagając nam pozostać pozytywnym. Zresztą kto nie byłby szczęśliwy, mając na własność choć skrawek łąki pełnej motyli? Można się poczuć niczym Ania z Zielonego Wzgórza i z łatwością przenieść, choćby myślami, w piękne słoneczne miejsce ukazywane nam każdego dnia na naszej fototapecie. Jest to też oryginalny i ciekawy sposób na podkreślenie charakteru pomieszczenia. Dodaje on przestrzeni nasz własny, charakterystyczny rys, wychodząc naprzeciw banałowi kwiecistych obrazów. Teraz możesz mieć całą ścianę w łące pełnej kwiatów! I to w swoim własnym domu!

Zielone łąki dominują na fototapetach

Powszechnie wiadomo też, że dominacja koloru zielonego w otoczeniu pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Nawet tego nie zauważając czujemy się bardziej zrelaksowani i spokojni. Natomiast dodatek kolorowych akcentów takich jak kwiaty na łące podobno wyzwala artystyczny potencjał. To kolejne argumenty za tym, że fototapeta z kwiecistą łąką jest idealnym pomysłem na udekorowanie wnętrza! Decydując się na umieszczenie jej chociażby w salonie dodajemy nie tylko elegancki element wystroju, ale także paletę barw, która walczyć będzie z ewentualnym złym nastrojem nas samych jak i naszych gości. No i taka gra kolorami pozwala na ciekawe rozplanowanie aranżacji wnętrza. Bo jeśli dopasujemy kolor kwiatów na łące do innych charakterystycznych dekoracji w pomieszczeniu? Efekt może być jedynie powalający!

Fototapeta z kwiatami na łące to idealny prezent

Ponadto fototapeta łąka to też cudowny pomysł na prezent! Jest nienarzucającym się, neutralnym motywem, który każdy może wykorzystać na swój własny sposób. Nie mając pewności czym obdarować bliższą lub też mniej znaną nam osobę, możemy spokojnie pokusić się o wybór fototapety z górską łąką. To niczym podarowanie komuś jego własnego okna z widokiem, na jaki nie może sobie pozwolić. Przynieść odrobinę natury do domu, nie martwiąc się, że uschnie lub zgnije. I to w jakim formacie! Bo przecież fototapetę możemy dostosować rozmiarami do przestrzeni, jaką chcemy udekorować. Nie ma potrzeby przejmować się, że jest zbyt duża, lub ramka nie wychodzi poza fragment ściany, którą chcemy przyozdobić. Fototapetę z łatwością dostosujemy rozmiarowo. Decydując się na większy format zawsze możemy ją później przyciąć i wykorzystać tylko na tym skrawu przestrzeni, który sobie upatrzyliśmy.
Neutralność motywu łąki, która może przedstawiać się w różnych formach zapewnia nam bezpieczeństwo względem gustu osoby, której zechcemy fototapetę sprezentować. Zaś możliwość dostosowania wymiarów daje obdarowanemu wszelką swobodę w ulokowaniu fototapety wedle własnych upodobań. Nie jest to więc narzucający się prezent, a raczej elegancki element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się dla każdego.