Fototapety liście

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety liście

Motywy roślinne i kwieciste, to bardzo wdzięczny i popularny motyw wzorniczy na artykułach dekoracyjnych. Nie mogło więc zabraknąć ich również na fototapetach. Fototapety liście to cały szereg wzorów liści, krzewów i drzew liściastych.

Wyniki: 78

Fototapety z liśćmi w kolorach zieleni

Liście najczęściej przedstawia się w kolorach zieleni. Nasze tapety w liście emanują całą gamą odcieni tej barwy, od soczystej ciemnej zieleni, po szmaragdową, świeżą zieleń wiosenną, bo zielone liście to znak lata. Na fototapetach z liśćmi nie brak również kolorów jesieni. Można wybrać fototapetę w liście, na której są piękne barwy żółte, pomarańczowe, rdzawe, czerwone i brązowe. Piękne są również wzory przedstawiające las liściasty jesienią. Takie fototapety liście przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które tę właśnie porę roku wolą od wiosny, lata, czy też zimy. Ciepłe kolory jesieni stworzą specyficzny klimat w pomieszczeniu, będą działać wyciszająco i relaksująco na nasz organizm.

Fototapeta w tropikalne liście do domu

W dalszym ciągu nie wychodzą z mody oryginalne wzory liści drzew tropikalnych. Pierzaste liście palm daktylowych, liście bananowca, bambusa czy też olbrzymie liście monstery to piękny wzór na fototapecie z liśćmi, którą często dekoruje się przede wszystkim łazienki, ale również inne wnętrza. Motyw liści tropikalnych może być też wspomnieniem udanych wakacji w egzotycznych krajach i namiastką tamtych klimatów.
Nietrudno znaleźć miejsce w domu, które będzie można ozdobić fototapetą w liście, gdyż jest to wzór pasujący do każdego stylu i każdego koloru innych dekoracji.