Fototapety dżungla

Kategorie
Kolor
Niebieski
Zielony
Żółty
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Biały
Wielokolorowy

Fototapety dżungla

Fototapety z motywem dżungli to świetny pomysł na urozmaicenie każdego wnętrza. Przeważająca w ujęciach dżungli intensywna zieleń doskonale ożywi salon, pokój, klatkę schodową, a nawet kuchnię. Dziś można zaobserwować, że zdaniem rodziców fototapeta dżungla dla dzieci to doskonały wybór. Niewątpliwie mają rację.

Wyniki: 66

Wnieś nutę szaleństwa do pokoju dziecka

W pokoju małego dziecka czy nastolatka odrobina szaleństwa jest wręcz wskazana, dlatego kiedy pada pomysł - fototapeta dżungla - będzie on strzałem w dziesiątkę. Małe dzieci kochają kreskówki, a bajkowych, zabawnych postaci z dżungli jest całe mnóstwo. Małpki, barwne papugi, lwiątka, tygryski, surykatki, czy przyjazne guźce dodadzą ścianom pokoju dziecięcego wesołego klimatu. Jeżeli jednak wybór padnie na bardziej klasyczne motywy dżungli, takie jak różnorodne obrazy roślin lub zwierząt, pokój będzie rósł razem z dzieckiem. Uniwersalny wystrój wpasuje się doskonale w gusta zarówno malucha, jak i dziecka w wieku szkolnym. 

Fototapeta dżungla - egzotyczne rozwiązanie do domu

W dobie wydruku cyfrowego motywy są tak realistyczne, że egzotyczne rośliny i zwierzęta w dżungli zobrazowane na fototapecie zachwycają i wyglądają jak żywe. Fototapeta z dżunglą w 3D we własnym salonie to jak podróż pełna przygód po deszczowych lasach Amazonii. Tamtejszy klimat i przyroda zachwyca wachlarzem egzotycznych roślin i zwierząt. Każdy kocha letni czas, a klimat w jakim utrzymane są fototapety z motywem dżungli pozwala cieszyć się nim przez cały rok we wnętrzu własnego domu. Bardzo chętnie wybieranym motywem jest wiszący nad rzeką lub przepaścią most w dżungli. Taka wizualizacja robi wrażenie i świetnie sprawdza się jako rozwiązanie w salonie lub na klatce schodowej. Możemy poczuć się wtedy jakbyśmy byli o krok od tajemniczego świata dżungli, od którego dzieli nas tylko przejście przez ten klimatyczny most.