Fototapety jeziora

Kategorie
Kolor
Niebieski
Fioletowy
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Czerwony
Różowy
Turkusowy
Brązowy
Beżowy
Szary
Czarny
Srebrny
Złoty
Biały
Wielokolorowy
Czarno-biały

Fototapety jeziora

Jeziora, to jedne z najpiękniejszych motywów na fototapety. Woda, różnorodność kształtu jeziora, otaczająca go roślinność i zamieszkujące na nim ptaki sprawiają, że fototapety z tam i motywami są niejako oknem na jezioro. Fototapety jeziora ukazują więc całą różnorodność natury z jeziorem w roli głównej. Udekorowanie mieszkania np. fototapetą jezioro z pomostem stworzy w mieszkaniu specyficzny klimat, gdyż jak wiadomo, woda wycisza nasze zmysły, zwłaszcza woda stojąca.

Wyniki: 173

Fototapety jak okno na jezioro

Dla miłośników naszych przepięknych jezior, fototapeta nad jeziorem będzie namiastką wodnych wypraw i spacerów nad brzegiem jeziora. Piękny zachód słońca nad jeziorem to również radość dla naszych zmysłów. Fototapety jeziora ukazują krajobrazy wszystkich pór roku, łatwo więc dobrać inne artykuły dekoracyjne do kolorystyki na fototapecie. A kolor wody jeziora nie koliduje z żadnym innym kolorem.
Fototapety motywami jezior i pomostów na jeziorze, polecamy je zwłaszcza na większe powierzchnie ścian. Wtedy można ocenić piękno jezior w całej pełni i z odpowiedniej perspektywy.